05 Mayıs 2014

2014 Püskül Modası

2014 Püskül Modası

Püskül 2014 ilkbahar/ yaz sezonunda muhteşem bir dönüş yapmışa benziyor . Hemen her parçada püsküllü bir detaya rastlayacağız. 1920’lerin modası olan püsküller etekler, üst parçalar, çantalar, ayakkabılar ve takılarda kendini gösterecek.

2014 sezonunda bohem tarzı püsküllü parçalar olduğu gibi klasik ve şık kıyafetlerde de püsküle rastlanacak. Püsküller, sokak modasını da etkisi altına alacak. Metalik ve parlak renklerle de püsküllerin kullanıldığı görülüyor. Giysilere hareket kazandıracak olan püsküllere önümüzdeki kış sezonunda da rastlayacağız.

Püskül deyince akla önce 1920’lerin kadınsı ve şık kıyafetleri ardından da kovboy kıyafetleri geliyor. Tasarımcılar bu iki akımdan da epeyce ilham almış görünüyorlar. 2014 yazının bu akımların hakimiyetinde olacağı görülüyor. Püsküllü kovboy tarzı ceketler ile bohem tarzı yakalayabilirsiniz. Eğer püsküllü etek veya üst parçalardan giymeye cesaretiniz yoksa ya da ön yargınız varsa aksesuarlarınızda püsküllü olanları tercih ederek trendi yakalayabilirsiniz.

 

, ayakkabılar ve hatta takılar da oldukça şık duruyorlar. Çantalarda püsküllerin boyu epey uzun tutulmuş, etnik bir hava yansıtıldığı görülüyor.

Bayanlara yönelik bir önceki Kısa Ceketler Nasıl Kombin Edilir ? başlıklı yazıda "2014 ilkbahar modası, Kısa Ceketler Nasıl Kombin Edilir ? ve kot ceketler" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarsiyah deri püskullu canta,püskül modası,puskul modasi 2014,püsküllü çantalar,püsküllü kovboy çantaları,püsküllü kovboy cantası

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ