29 Haziran 2014

2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

Her yıl trendlerinde bir takım değişiklikler yaşanmakta. Kadınlar yıllar geçtikçe , doğal yapılarını gölgelemeyecek , fakat saklı kalan özelliklerini de ön plana çıkartabilecek makyaj teknikleri ile daha sofistike bir görüntüye bürünmekte. İşte 2014 yazında da hanımlar , hem zarif hem de sade görüntüleri ile parlayacaklar. Gözleri ön plana çıkartan dokunuşlarla cesaretlerini de gösterecekler.

göz4 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

Siyah ve siyahın tonlarını gözlerde yine kullanabileceğiniz gibi , bol bol renk de kullanabileceksiniz. Farklı renkleri kullanmaktan bu yaz çekinmeyin ! Lila pembe, dore ! Dudaklarda ise kiremit tonları , şeftali, kırmızı hakim olacak. Dudak kontürü ise tamamen kalkmış durumda. Elmacık kemikleri yine önde. Dolayısı ile allık şart. Fakat doğal rengini gölgelemeyecek şekilde uygulanmalı . 2014 yazında da pudra kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Pudrayı mutlaka kullanmak durumunda iseniz sünger değilde, Fırça kullanmanız çok daha doğru olacaktır. Yaz ayların da güneşin nimetlerinden faydalanmak tabiki isteyeceksiniz. Bronz bir ten ,çok daha sağlıklı bir görüntüye sahip olabilmeniz için en önemli yardımcınız. Yanmış teninize yapacağınız makyajda , kullanacağınız rengi tek bir noktada uygulamanız önemli. Örneğin yanmış teninize pembe ağırlıklı bir makyaj yapma niyetinde iseniz, seçtiğiniz rengi sadece dudak, sadece gözde kullanmalısınız. Yüzünüzün her hattına , yanaklarınızda dahil olmak üzere pembe rötuşlar yaparsanız , bronz teniniz sizi olmak istediğinizden daha farklı kötü gösterecektir.

göz2 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

2014 yaz oje renkleri cıvıl cıvıl ! Özellikle , şeftali ,fuşya, mercan rengi ,açık mavi, buz mavisi, yeşil ve tabiiki kırmızı ön planda. Kirpikler  ise mavi , mor , yeşil rimeller ile  diğer yıllardan daha fazla renklere kapılarını açmış durumda . Yalnız dikkat edilmesi gereken nokta ise , renkli rimeli uyguladığınızda  göz kalemi değil de , likit kullanmanızdır. Renkli göze sahip olmayan hanımlar, yeşil rimeli kullanmaktan kaçınmalıdır, mor rimel ise siyah likit ile desteklenerek kullanılabilir. Mavi rimel ise gözlerini çok daha parlak gösterecektir. Diğer bir önemli husus ise renkli rimelleri en az 3 kat sürmeniz gerektiği. Daha az kullanırsanız renk performansını gösteremeyecek ve kirpikleriniz hoş olamayan bir görüntüye sahip olacaktır.

oje 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

İşte ana hatları ile 2014 ve uygulama teknikleri! Mutlu ve dilediğiniz güzellikte geçecek bir yaz dileği ile hanımlar!

Bayanlara yönelik bir önceki 2-5 Yaş Arası Çocuklarda Kardeş Kıskançlığı başlıklı yazıda "2-5 Yaş Arası Çocuklarda Kardeş Kıskançlığı, çocuklarda kardeş kıskançlığı ve çocuklarda kıskançlık" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarbit ly,buyuk goze eyeliner

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ