03 Aralık 2013

Ahmet Maranki Radyasyon Kürü

, bitkisel ürünler ile hazırlanan kürler konusunda çok iyi. Biz de bu yazımızda, Ahmet Maranki’nin radyasyon kürü hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bunun için hangi malzemeler lazım, hazırlanışı nasıl yapılır? Bu makalenin sonunda bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte radyasyona maruz kalma oranımız her geçen gün artıyor. Telefon, bilgisayar, tablet gibi teknolojik aletler artık günümüzün vazgeçilmezlerinden.

radyasyon kuru 300x187 Ahmet Maranki Radyasyon Kürü

En azından zararlarını azaltmak ve radyasyondan daha az etkilenmek için bu kürü tavsiye ederim. Bu kürü bir hafta uyguladıktan sonra baş ağrılarınızda azalma, stresinizde azalma gözlemliyorsanız kür işe yarıyor demektir. Teknolojiyl haşır neşir olurken stresimizi sağlığımızı bozmayalım.

Malzemelerimiz;

  • 10 gr kişniş
  • 1.5 litre su
  • 30 gr kabuklu tarçın
  • 5 gr sinemaki
  • 5 gr kristal tuz

Hazırlanışı;

  1. 30 gr kabuklu tarçını 1.5 litre suyun içine atın ve kaynatın.
  2. Kaynadıktan 5 dakika sonra 10 g kişnişi içine atın.
  3. Daha sonra sinemakiyi içine atın.
  4. Son olarak da kristal tuzu dökün.

Kürümüz hazır. Cam kavanozda saklayın ve her gece yatmadan önce bir bardak için ve bunu 7 gün boyunca tekrarlayın. İşe yaradığını göreceksiniz.  (:

Bayanlara yönelik bir önceki Güneşten kaynaklanan cilt lekelerini temizlemek başlıklı yazıda "cilt lekelerini temizlemek, güneş lekelerinden kurtulmak ve güneş lekesi cilt maskesi" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarahmet maranki radyasyon kürü,ahmet maranki radyasyon ay,radyasyonu azaltan ahmet,radyasyon ve ahmet maranki,RADYASYON KÜR,radyasyon etkisini nasıl azaltalım,evimizi radyasyondan nasıl korunuruz ahmet maranki,EVDEKİ RADYASYONU NASIL AZALTIRIM,evdeki radyasyon nasıl azaltılır,ahmet marankinin urunleri

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ