05 Şubat 2014

Aile İçi “Yemek Makyajı” Nasıl Olmalıdır?

Sevgilinizin ailesiyle tanışma yemeğine gideceksiniz! Eyvah ne giyeceğim eyvah makyajım nasıl olmalı şeklinde sorular beyninizi kemirip duracak panik yapmayın sakin olun…
Öncelikle gideceğiniz aile yemeğinde hanım hanımcık olmaya ve dolayısıyla da makyajınızın da sadece ve özenli olmasına dikkat edin edin…
Aile yemeği en az yapmanız gereken yerdir. Bakımlı gözükün fakat yoğun makyajdan kesinlikle uzak durun ki bu, hanenize en başında eksi puan olarak yazılacaktır benden söylemesi…
Çünkü sevgilinizin ailesinin belki de ilk dikkatini çeken şey bu olacaktır onların gözünde iyi yerde olmak isteyeceğinizden şüphem yok öyleyse sesime kulak verin.
Far kullanacaksanız eğer şeftali tonlarını kullanın bu, daha soft bi görünüm elde etmenizi sağlar tabi far olmasa da olur hatta bence fara bile gerek yok.
Gelelim ruja, rujunuz kesinlikle kırmızı olmasın bu görüntü aile büyükleri tarafından hiç hoş bir izlenim yaratmayacaktır rujunuzu sade tonlarda ve parlak olmayan mat bi şekilde seçmelisiniz. Daha hafif ve ten rengi ruj kullanmanızı öneririm. Allıkta da yine çok abartmadan haydi gibi olmadan hafif bi şekilde ten renginize uygun bi allık kullanın.
Dediğim gibi makyajda sadelik diyoruz böyle bir ortam da nitekim aile üyelerinin ya da yaşlıların makyaja bakış açısı bellidir. Genelde sizi doğal görmekten hoşlanacakları için rahat edeceğiniz bir makyaj uygulaması tercih edin.

ilk randevu glr11 250x300 Aile İçi Yemek Makyajı Nasıl Olmalıdır? untitled61 350x350 300x300 Aile İçi Yemek Makyajı Nasıl Olmalıdır?

Bayanlara yönelik bir önceki Kaşlarınız Doğal, Güzel, Uzun ve Alımlı Olsun başlıklı yazıda "Güzel kaşlar, ince kaşlar ve kaş bakımı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaraile makyajı,ailece yemek yemeye çıkılınca nasıl makyaj yapılmalı,en guzel kaşlar,hafif kış makyajı,yemek makyajı,yenir makyaj

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ