17 Haziran 2014

Akbank Ev Hanımlarına Kredi İmkânı

Krediler, ihtiyaç duyduğumuz pek çok zamanda, kurtarıcımız olmaktadır. Bankaların sunduğu, farklı faiz ve vadelerle kullanabileceğimiz ve bütçemize göre, uygun taksitlerde ödeyebileceğimiz bu krediler ile kimseden borç almadan ya da, isteklerimizi ertelemek zorunda kalmadan, nakit ihtiyaçlarımızı, kolaylıkla gerçekleştirebiliriz.

Kredi almanın en önemli koşulu sabit bir gelire sahip olmaktır

Bankalar, temelde, gelire ve ödeme performansına göre, krediye başvuran kişilerin taleplerini değerlendirmekte ve bu gelir ve ödeme güçleri doğrultusunda kredi limitleri belirlemektedir. Bu bakımdan, bankalardan kredi almanın ilk ve en önemli koşulu, belgelenebilen, sabit bir gelire sahip olmaktır.

ev hanımlarına kredi1 Akbank Ev Hanımlarına Kredi İmkânı

Akbank’tan ev hanımlarına kredi imkanları

Ev hanımları, zaman zaman, ihtiyaç duydukları şeyler için, kredi almak istemektedirler. Ne yazık ki, birçok banka tarafından,ev hanımlarının, daha başvuru aşamasında, kredi talepleri reddedilmektedir. Bunun nedeni, bir gelire sahip olmamaları ya da gelirleri varsa bile, bu gelirlerini belgeleyememeleridir. Bankalar bu anlamda, ev hanımlarına karşı, katı bir politika izlemeyi sürdürmektedir. Bu nedenle, ev hanımlarının bankalardan kredi alması, oldukça zorlu bir süreç olarak bilinmektedir.

Tabi günümüzde, bazı bankaların, ev hanımlarına kredi imkânı sunma konusunda, daha esnek koşullara sahip olduğunu da göz ardı etmemek gerekmektedir. Sabancı Holding kuruluşlarından biri olan ve uzun yılardır, birçok müşteriye hizmet veren Akbank, ev hanımlarına kredi veren bankalardan biri olmaktadır. Cep SMS servisi ile TC kimlik numarası değerlendirmesi yoluyla, kredi başvurularını değerlendiren Akbank, kredi onaylandığı zaman da, sadece nüfus cüzdanının kontrolüyle, krediyi hesaba geçmektedir.

Sms yoluyla başvurabilirsiniz

Akbank Cep SMS servisine başvurmak isteyen ev hanımlarının, TC kimlik numarasını 4425 nolu hatta mesaj atmaları gerekmektedir. Başvuru sonucu, yine ev hanımlarının cep telefonuna gelmekte ve kredinin olumlu olduğu mesajı geldikten sonra, bu onayla şubeye giden ev hanımları, nüfus cüzdanları ile kredilerini kullanabilmektedir.

akbantan kredi 300x168 Akbank Ev Hanımlarına Kredi İmkânı

Akbank ev hanımlarına kredi

CEP SMS başvurusu ile kredi imkânı 20.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına yönelik olmaktadır. Daha fazla bir tutar talep eden ev hanımlarından, kefil ya da teminat istenmektedir. Bu doğrultuda, daha büyük ihtiyaçlarınız için, eşiniz ya da bir akraba ya da arkadaşınızın kefil olması ile de kredi amanız mümkün olmaktadır. Ya da üzerinizde bir ev ya da araba varsa, bunları teminat göstererek de kredi alabilme olanağınız Akbank’ta bulunmaktadır.

Ev hanımlarının yaptığı bu kredi başvurularının onaylanmasını hızlandıran bazı durumlar da bulunmaktadır. Ev hanımı, eğer daha önceden bir kredi kartı, kredi vb. kullanmış ve düzgün ödemişse, ya da üzerinde mal varlığı ya da banka da parası varsa, kredinin onaylanması daha hızlı olmaktadır.

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarakbank ev hanımlarına kredi,akbank ev hanımlarına kredi başvurusu,akbank ev hanımlarına kredi kartı başvuru,akbank ev hanımı kredisi,akbank ev hanımlarına kredi kartı,ev hanımı kredi başvurusu,ev hanımına kredi başvurusu,akbank ev hanımına kredi,ev hanımlarına kredi kartı başvurusu akbank,akbanktan ev hanımlarına kredi

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ