26 Ağustos 2012

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Akrep Plütonun etkisi altındadır.Bu diğer yıldızların tersine insancıl içgüdülerin yıldızıdır.Bu burçda doğanlar çok tutkuludur.Eş olarak erkek akrep katlanılmazdır.Çünkü çok çapkındır ,cinsel güdülerini ,arzularını bir türlü bastıramaz .Akrep  insanının temel özellikleri agresif, güç, kendine güven, keskin zeka ve cesaretidir. Kendisine yapılan kötülüğü asla unutmaz.

Onlar için hayat çok kısadır bu yüzden dolu dolu yaşamak isterler.Her şey kötü gitsede o halinden memnun olur.Hayatın bir oyun bahçesi olmadığını  düşünür.Yaptığı her şeyi ciddiye alır çünkü belli bir amacı vardır.Akrep amacına ulaşmasını engelleyecek her şeyi yok eder tıpkı adını taşıdığı hayvan gibi zehrini akıtır kimse onu amacından alıkoyamaz.

akrep burcu gunluk burc yorumlari Akrep Burcu Günlük Burç YorumlarıBu kadar sert ve katı görünen Akrep de sevilmeye muhtaçtır.Kibir ve bencillikle duygu dolu kalbini saklamaya çalışır.Bireysel özgürlüğü savunsa da kendi yalnızlığına katlanamaz. Akrepler gerçekten sevildiğine inanırlarsa en tutkulu aşık olurlar.Olgun Akrepler soylu kişilikte ve duygusaldırlar. Zayıf karakterdeki kişiler tıpkı bir liman gibi sığınırlar Akrepler ise babacan tavırlarıyla onlara yol gösterirler.Akreplerin başaramayacağı iş yoktur.  Her konuda bilgileri vardır.

Duygusallığını  keskin zekasıyla sert biri olarak gösteren  Akrep Burcu yorumu bakalım bu gün ne diyor.

Bayanlara yönelik bir önceki Tarot Falı Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "nasıl tarot falı bakılır, tarot ve tarot açılımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarakrep burcu fali evhanimlari Üzerine,günlük burc akrep evhanımları ıcın

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ