25 Eylül 2013

Alışveriş bildirerek hediye kazanmak

Bu klasik çekilişlere katılın kazanın, hediye veren yer bulun vs. yazısı değildir. Sizlere Alışveriş merkezlerinin yada mağazaların yaptığı kampanyalar ve hediyelerden de hiç bahsetmeyeceğiz! Apayrı bir şey anlatacağız. Hem bir araştırmaya grubuna katılıp hemde şansı yakalayabilirsiniz.

hedie Alışveriş bildirerek hediye kazanmak  Yurt dışında uzun süredir faaliyet veren bir araştırma şirketi “gfk”. Ülkemizde de üreticilerin artmasıyla ve kişi başına düşen milli gelirin artmasıyla tüketicilerden daha sağlıklı bilgiler toplayabilmek ve istatistik oluşturabilmek için artık böyle araştırmalar yapılmaya başlandı. Bu ihtiyacın oluşmasıyla GFK  Türkiye’de de faaliyet gösteremeye başladı.

Bu sistemin çalışma şekli maalesef size düzenli bir gelir sağlamaya yönelik değil fakat çok güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Katılımınız size puanlar kazandıracak ve düzenli bilgi gönderdiğiniz sürece toplayacağınız puanlarla size gönderilen Hediye Kataloğu’ndan güzel ürünleri seçebileceksiniz, düşük şansta olsa büyük hediyeler kazanma şansınızda var.

Bu sisteme katılırsanız aman dikkat tüketiminizi arttırmayın normal boyutlarda tutun ev ekonominize zarar veriyorsa derhal panelden çıkmanızı tavsiye ederiz. Kabul edilmeniz için bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız önemlidir. Şimdiden iyi şanslar

http://www.gfk.com/gfkturkiye/consumerpanel_registration/index.tr.php TIKLAYIN

Bayanlara yönelik bir önceki Satış Yaparak Para Kazanmak başlıklı yazıda "arkadaşlara satarak para kazanmak, evden satılabilecek ürünler ve evden satış yapmak" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaralış veriş ev hanımlarına fırsat katalokları,EV HANIMLARINA AVMLERDE FIRSAT

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ