08 Mayıs 2014

Almanya’da Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileri

Almanya’da hangileri, bu soruya cevap aramaya çalışacağız. Bildiğimiz kredi veren bankaları da sizlerle paylaşacağız. Bu sorunun cevabı genelde aynı olmasına rağmen, Almanya ve Türkiye‘de farklılık gösterebilir yine.

“Almanya’da yaşayan Türkler için kredi veren bankalar hangileridir? Almanya’daki veren bankalar hangileridir, şartları nelerdir?”

ev hanimlarina kredi almanya Almanyada Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileri

Ev hanımlarına kredi Almanya

Almanya’daki Türk ev hanımları için kredi veren bankalar hakkında bilgi.

Türkiye’de ev hanımlarına kredi vermek konusunda en ılımlı bankalardan birisi olan Finansbank yani Card Finans, Almanya’da da faaliyet gösterdiği için, orada yaşayan Türk vatandaşlar ya da ev hanımları bu bankadan kolaylıkla kredi çekebilirler. Uygun ve ucuz kredi için bu bankaları denemelisiniz. Aşağıdaki bankaları da kesinlikle deneyiniz.

olayına dikkat etmeli bayanlar ve schufasiz kredi olayını detaylıca araştırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu banka kredisi daha ulaşılabilir gibi duruyor.

Kredi hesaplama ile en uygun kredi için araştırma yapabilirsiniz Almanya’da. Eğer sorularınız olursa bize de danışabilirsiniz.

Krediler ile ilgili cevap arayacağımız sorular şunlardır:

 • Kendi işini kurmak isteyen bayanlar, Almanya’da hangi bankalarda kredi çekebilirler?
 • Kefilsiz kredi çekmek mümkün mü?
 • İşsizlere de kredi veriliyor mu?
 • Çalışmayan bayanlar da kredi çekebilir mi?
 • Gurbetçiler için kredi imkanları nasıldır?
fransa ev hanimlarina kredi Almanyada Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileri

Fransa ev hanımlarına kredi 

Fransa için kredi durumu nasıl? Fransa’daki gurbetçiler kredi çekebiliyor mu?

Hangi bankalar kredi veriyor? Eğer sizin “credit report” iyi olursa, aşağıdaki bankalar verebiliyor.

 1. HSBC Bank
 2. Finansbank (Card Finans)
 3. VEREINIGTE RAIFFEISENBANKEN
 4. LFA FÖRDERBANK BAYERN (Almanya’da uygun kredi almak isteyenler için)
 5. İş Bankası (Türkiye’den kredi almak mümkün)
 6. Ziraat Bankası
 7. Online bankacılık yapan bankalar
 8. Online krediler
 9. Denizbank kredi başvurusu (Türkiye’deki bankaları da deneyin derim. Denizbank da kefilsiz kredi konusunda en uygun banka.)

Kaç euro kredi çekmek istiyorsanız, ona göre de bankaların tavrı değişebiliyor. Ancak en kolay kredi çekmenin yolu ve en uygunu eşinizin size kefil olması ya da durumu iyi birinin size kefil olması durumunda işler çok kolaylaşıyor.

almanya kredi karti 300x225 Almanyada Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileri

Almanya kredi kartı

Eğer yeni bir iş kurmak için kredi çekmek istiyorsanız, bunu şu şekilde de yapabilirsiniz. Projenizi özel sektördeki melek yatırımcılara sunabilirsiniz, onlar da bunu beğenirlerse size destek olurlar. Ya da mikro krediler için de çeşitli dernek ve belediyelere başvurabilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaralmanyada kredi veren türk bankalari,almanyada ev hanimlarina kredi,almanya da ev hanimlarina kredi imkani,almanyada kredi veren bankalar,almanyada ev hanimlarina is imkani,almanya da kredi veren türk bankalari,ev hanımlarına iş kredisi,almanyada kredi cekme sartlari,almanyada calismayan kadinlara kredi,almanyada calismayan bayanlara kredi

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ