22 Mayıs 2014

Aşk Kurabiyeleri

Aşk Kurabiyeleri

Sevgilinizin yaklaşıyor mu? Ya da yakında evlilik yıl dönümünüz mü?

Özel günlerde, eşimize ya da sevgilimize olarak ne alacağımızı düşünmek oldukça yorucudur. Farklı ve değişik bir seçebilmek için bazen günlerce düşünürüz. Bizim için değerli olan kişiye, beğeneceği bir almak isteriz. seçerken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var. Mesela uygunsuz bir ortamda ve kalabalıkta, hediye paketinden bir iç çamaşırı çıkması hiç hoş olmayabilir:) Bu nedenle kişiye özel bu tür hediyelerin baş başa iken verilmesi gerekir ki paketi açan kişi mahcup ve pişman olmasın. Diğer bir konu ise karşımızdakini ne kadar iyi tanıdığımızla alakalıdır.

Uzun zamandır flört ediyorsak, sevgilimizin nelerden hoşlanabileceğini de biliyoruzdur. Ancak henüz çok iyi tanımıyorsak ve birlikteliğimiz çok yeni ise hediye seçimi çok daha yorucu olacaktır. Bu durumda sevgilimize, beğenilmeme ihtimali çok düşük olan  bir şeyler hediye etmeliyiz. Mesela :) Çeşitli şekillerdeki kurabiyeler, beğenilmeme ihtimali çok düşük olan hediyelerden biridir. Neticede bay, bayan herkes genelde sever. Sevdiğinize aşkınızı anlatmanın en tatlı yolu, bu aşk kurabiyeleri olabilir. Kırmızı kalp şeklinde hazırlanan aşk kurabiyelerinin üzerine isim ya da çeşitli notlar da yazılabiliyor. Diğer bir seçenek de harf şeklindeki kurabiyelerden oluşan ‘’’’ cümlesidir. Ona henüz bu iki kelimeyi izleyemediyseniz, bu kurabiyeler aracılığıyla aşkınızı dile getirebilirsiniz. Kırmızı kalpli, şık bir kutuda sunacağınız Aşk Kurabiyelerini sevgilinizin de çok beğeneceğinden eminim. çeşitlerini görmek için nsnbaby’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Aşk Kurabiyesi 300x225 Aşk Kurabiyeleri

Aşk Kurabiyesii 300x225 Aşk Kurabiyeleri

 Aşk Kurabiyeleri

Kalp Kurabiyeler 300x225 Aşk Kurabiyeleri

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarkalp aşk,kalpli aşk resmi,ask kalp,aşk kalp resmi,kalplI ask resimleri,kalpli aşk resimler,iki kalp aşk,kalp resmi aşk,aşk kurabiyesi tarifi,iki kalp

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ