26 Ağustos 2012

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu kişiliği güç, ihtiras, yiğitlik ve asalet temsilcisidir. Sağlam ve sakin görünüşü ile kendini gösterir.Doğallığı ve çocuksu cazibesi inkar edilmez bir çekim gücü yaratır.Asalet , cesaret, doğru sözlülük, azim, büyüklük, iyilik böylesi seçkin yeteneklere sahip bir başka burç yoktur.

Tabi bunların yanında küstahlık , kibir, gurur, hakimiyet ve kendini beğenmişliğe de sahip bir burçtur.Aslanın bu kötü huyları ortaya çıkarsa çekilmez bir insana dönüşür. Aslan burcu olanların büyük sorunlar karşısındaki soğukkanlılığı çok şaşırtıcıdır hatta umursamaz bir tavır içindedir.Çok kırıcı bir eleştirmendir.Gözüne batan bir şeyi yaralayıcı ve alaycı sözlerle eleştirir, Karşısında ki kişinin kırılması yada darılmasının bir önemi yoktur.

aslan burcu gunluk burc yorumlari2 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Aslan her zaman kendi kararlarını doğru sayar fikrini değiştirmez. Aslan burcunun yapısı herkese hoş görünmez. Hakimiyet her zaman Aslanın elinde olmalı , başka türlü olamaz o her şeye her kese hükmetmeli dir . Tabi buda Aslanla ilişkiyi zorlaştırır.Hırsı ve enerjisi başarısının temel kaynağıdır.Yardım teklifini gururu yüzünden kabul etmezler.Aslanlar genelde aktiftirler ama uzun uzun keyifle tembellik ve avare bir şekilde vakit geçirmeyi de onlardan iyi kimse yapamaz.

Evet güç ve liderliğin simgesi olan Aslan burcunun bu günkü yorumuna bir göz atalım mı?

 

Bayanlara yönelik bir önceki Tarot Falı Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "nasıl tarot falı bakılır, tarot ve tarot açılımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarbugun aslan burcu evhanimlari,Aslan burcu ev hanımları,aslan burcu günlük yorumları,bugünkü aslan burcu yorumu

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ