04 Nisan 2013

Ayva Çekirdeği İle Güzelleşin

Biz bayanların yüzümüzdeki leke ve sivilcelerden şikayeti hiç bitmez. Eğer sizde leke ve sivilcelerinizden bıktıysanız bunlarla baş etmenin en doğal yolu olan mucize maskesini denemeyi sakın ihmal etmeyin.

Ayva çekirdeğinin nasıl bir yararı olabilir ki diye düşünenleri duyar gibiyim şu an. Gerçekten ayva çekirdeği cildimiz için doğal mucizelerden bir tanesi. Pahalı makyaj ürünlerine para vermek yerine evinizde 5-10 dakika da hazırlayabileceğiniz bu formülü mutlaka uygulayın.

Ayva Çekirdeği İle Güzelleşin Ayva Çekirdeği İle Güzelleşin

Evet bunu nasıl yapacağız, ihtiyacımız olan tek şey bir ayva.

 Ayva çekirdeği ile nasıl güzelleşiriz

Öncelikle bir ayvanın çekirdeklerini çıkarıp çay bardağının içine koyuyoruz ve üzerini biraz geçecek kadar ılık su koyuyoruz. Bu ayva çekirdeği ile suyu bir gün bekletiyoruz ertesi gün o suyun jel kıvamına geldiğini göreceksiniz. Bu jel kıvamındaki suyu yüzünüze sürerek 20 dakika bekleyin ve ılık su ile iyice durulayın. Birkaç uygulamadan sonra ne kadar etkili bir formül olduğunu mutlaka göreceksiniz. Bu uygulamadan sonra gül suyu ile de yüzünüzü silebilir ve canlı ve taze bir cilde sahip olabilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Yorgun Ciltlere Maden Suyu Maskesi başlıklı yazıda "maden suyu maskesi, maden suyu maskesi nasıl yapılır ve yorgun cilt için maden suyu maskesi" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarayva çekirdeği cilt bakımı,ayva çekirdeği île cilt bakımı,ayva çekirdeği ile güzelleşin,Ayva çekirdeğiyle güzelleşin,ayva ile cilt bakımı,cildim nasıl güzelleşir ve sıklaşır,ellerim nasıl güzelleşir,evde nasıl güzelleşiriz,Nasıl güzelleşiriz

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ