08 Nisan 2014

“Baby Shower” Nedir?

“Baby Shower” Nedir?

Bebek doğmadan önce yapılan “Hoş geliyorsun bebeğim” yani diğer bir adıyla partileri. Son zamanlarda ülkemizde çok sık duymaya başladığımız bir parti. Özellikle ünlü simalarda bunu daha çok görür olduk.

bebek partisi Baby Shower Nedir?

Genellikle kadınlar arasında yapılan bir partidir.

Partinin asıl amacı, anne ve baba adayına maddi destekte bulunmaktır. Partiye katılan kişiler anne ya da çocuğunun ihtiyaçlarını karşılarlar.

Birkaç ay önceden organizasyon hazırlanır. Genellikle anne adayı ailesini ve yakın dostlarını çağırır, parti esnasında gelenlere yemekler, tatlılar, pastalar ikram edilir ve giderken de bebeği hatırlatacak bazı küçük hediyeler verilir. Genel olarak partiye kadınlar katılır. Oyunlar oynanır, şarkılar söylenir. Partinin sonunda ise gelen hediyeler notlar eşiliğinde açılır.

İşte size bazı “Baby Shower” partisi fikirleri.

bebek Baby Shower Nedir?

Renkli güzel bir pastayla biraz daha gösterişten uzak bir parti yapabilirsiniz.

 

baby shower Baby Shower Nedir?

Beyazın hakim odluğu zarif bir baby shower fikri.

 

hoş geliyorsun bebek partisi Baby Shower Nedir?

Bahara mevsimini yaşadığımız şu günlerde çok güzel bir fikir olabilir.

 

“Hoş geliyorsun bebeğim”

 

Bayanlara yönelik bir önceki Gebelik Döneminde Annede Görülen Bacak Krampları Ve Şişlikler başlıklı yazıda "gebelik dönemi, gebelik döneminde görülen ağrılar ve hamilelik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarbaby shower ne demek,baby showerda ne ikram edilir,başak burcu hanımlarının özellikler,baby shower içecek,bebek hosgeliyorsun partisinde neler yapılır,bebek partilerinde verilecek hediyeler,elif işi dantel vitrin takımları,hoşgeliyorsun bebek parti,hoşgeliyorsun bebek partisi

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ