09 Ocak 2013

Balıkesir Belediyesi’nden Ev Hanımlarına İş İmkanı

Balıkesir Belediyesi, ev hanımlarının hem para kazanıp aile bütçesine katkıda bulunmaları, hem de yaptıkları el emeği işlerinin değerlendirilmesi amacıyla bir çalışma başlattı.

Balıkesir Belediyesinden Ev Hanımlarına İş İmkanı Balıkesir Belediyesinden Ev Hanımlarına İş İmkanı

Balıkesir çarşısında bulunan karesi alışveriş merkezinde belediyeye ait dükkanlardan bir tanesini ev hanımlarının yaptıkları örgü, nakış, dikiş, boyama,oya ve el sanatları gibi ürünlerin teşhir ve satışına tahsis edilerek aile bütçesine katkıları sağlandı.

Ev hanımları yaptıkları el işi ürünleri, el işi satış noktasına kendileri elden teslim edecek ve bu ürünler burada kayıt altına alınacak. Daha sonra ürünler herkesin kendi belirlediği fiyat üzerinden etiketlenerek satışa sunulacak.  Satışı yapılan ürünün ücreti ise aynı şekilde sahibine teslim edilecek.

Sizde bulunduğunuz bölgedeki belediyelerle irtibata geçerek  bu tür projelerin başlatılması talebinde bulunabilir,  bu tür faaliyetlerin arttırılmasına destek sağlayıp aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Kış Depresyonundan Nasıl Kurtulabilirsiniz? başlıklı yazıda "kış depresyonu, Kış Depresyonundan Nasıl Kurtulabilirsiniz ve mevsimsel depresyon" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarbalıkesir evde iş imkanı,ev hanımlarına evde iş imkanı balıkesir,balıkesir de evde iş imkanı,belediyelerden evde i imkan,belediyeden ev hanmlarna i imkan,ev kadınlarına iş imkanı balıkesir,evde iş imkanı balıkesir,TRABZON BELEDİYESİ EV HANIMLARINA İŞ,balıkesir belediyesi ev kadınları,balıkesir ev hanımlarına iş imkanı

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ