26 Ağustos 2012

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Başak burcu sakin , sessiz ve düzenli bir hayatı sever. Başak burcu doğruyu yanlıştan ayırabilen bir burçtur.Bu burçta doğanlar çok dikkatlidir ölçüp biçmeden düşünüp taşınmadan karar vermezler.Başak burcunda doğanların ayakları sımsıkı yere basar zaten gücünü topraktan alır.Bazı insanlar karşılaştıkları sorunlarda ne yapacağını bilemez ama başak burcu olaylar karşısında  kesin net doğru karar verirler.Bu burç gayet sakin yapısıyla da bilinir.

Başak karmaşık olmayan sade birazda tek yönlü bir burçtur.Onların en önemli not defteri takvimleridir ona her şeyi işaretlerler.Ama kadere karşı konamadığı için insan başına gelecekler için önceden hazırlık yapamaz.Bu yüzden başak bile her şeyi önceden tahmin edemez.

basak burcu gunluk burc yorumlari Başak Burcu Günlük Burç YorumlarıAma bazı başaklar durumu öyle abartır ki kendilerini bir kaos ortamındaymış gibi eve kapatır bundan da şikayet ederler. Farklı olduklarını düşündükleri için kendini beğenmişlikleri de vardır.          Başaklar kendilerine çok dikkat ederler bazen karşılarındaki kişilerin zayıf noktalarını görür ve kırıcı yorum yaparlar.Onlar her olayı ciddiye alırlar.Küçük bir alay yada kaba bir sözle hemen kırılır ve köşesine çekilirler.Kırılganlığının yanı sıra ölçülü ve güvenilir bir kişiliği vardır. Aileleri  ve dostlarıyla yakından ilgilenirler.

Dağınıklığı ve karmaşayı sevmeyen düzenli hayatla barışık olan Başak burcunun bakalım bugünkü yorumu ne diyor .

Bayanlara yönelik bir önceki Tarot Falı Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "nasıl tarot falı bakılır, tarot ve tarot açılımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarbaşak burcu günlük aşk falı,başak burcu günlük yorum,başak burcu günlük aşk yorumları,başak burcu günlük aşk yorumu,başak burcu günlük fal aşk,başak burcunun bugünkü,basak gunluk burc fali,günlük aşk yorumu

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. nagihan diyor ki:

    Kızımın burcu başak, daha 4 yaşında gerçekten başakların en önemli özellikleri titizlik ve düzenli olmaları..

  2. Abdullah soylu diyor ki:

    Yıldızların hayatımıza yön verdikleri ne kadar doğru biemem ama büyük olaylara etki ettiğini düşünüyorum. Astronimi gerçek ehli olan insanlar tarafından ciddi bir araç olarak kullanılabiir.

YORUM YAZ