24 Eylül 2013

Bir zayıfın kilolar ile boğuşması

Kilo almak yada vermek için herkes debeleniyor. Bunu yaparken çok fazla sağlıksız yönteme başvuruluyor. Bugün sizinle yaşanmış ilk ağızdan duyduğum bir hikayeyi paylaşacağım.

zayiflama Bir zayıfın kilolar ile boğuşması Hikaye değilde kilo alma macerası diyelim; Kemikleri sayılacak halde olan bu vatandaş, 2-3 kişilik yemesine rağmen kilo alamamaktan şikayetçiydi, ama üşengeçlikten az öğün yiyormuş arkadaş. Sporada başlamış belki kilo aldırır diye ama fayda etmemiş. Kendini aç bırakıp fazla fazla yemiş, sporla acıkıp fazla fazla yemiş. Sırf fast food yemiş artık sağlıksızda olsa alıyım diye ama alamamış. Umudunu kesmişken öğrenci evinde her gün makarna, mantı ekmekle hamur işi yemekler 2-3 ayda 15 kilo almış. Tabi sadece göbek olarak ve yağ olarak sonrada kilo vermeye çalıştı çalıştı veremedi. Spor fayda etmedi aç gezdi fayda etmedi. Sonra yazın kilo vermeye başladı.

Arkadaş kilo vermesini 2 şeye bağlıyor, 1.) Makarna yemeyi bırakmak 2.) Yemek yemeği eskisi gibi karnı şişmeden kesmek (kısmen sofradan aç kalkmak)

Bu 2si kesinlikle altın kural özellikle 2.cisi, sonradan acıkmayayım diye çok yemek, ağzına kadar doymak hem sağlığımıza zararlı hem kilomuza. Bizde sizler için zayıflamanın altın kurallarını yazdık. Yazımızdan sizde faydalanıp okumak için buyrun;

http://www.evhanimlarina.com/saglikli-zayiflamanin-altin-kurallari.html

Bayanlara yönelik bir önceki Sağlıklı Zayıflamanın Altın Kuralları başlıklı yazıda "sağlıklı zayıflamanın altın kuralları, sağlıklı zayıflamanın yolları ve zayıflamanın altın kuralları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaren kolay nasıl zayıflanır,çok zayıfın neden,kolay nasıl zayıflanır,Umidini kesmişken birden zayıflayanlar,zayıflayan ev hanılarının hikayesi

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ