14 Ekim 2013

Blog Yazarak Para Kazanmak

Her zaman tekrarladığım birşey var hiç bir kısa yoldan para kazanma yolunun işe yaramayacağı.. Buda öyle, size kısa yoldan para kazanmayı vaad eden bir yöntem değil, aksine uğraştırıcı bir yöntem ama bir o kadarda zevkli ve hatta hayatınızın hobi olarak bir parçası olabilecek bir yöntem.

BlogPara Blog Yazarak Para Kazanmak  İnternetten para kazanma yöntemlerini araştırıyorsanız muhtemelen bununlada daha önce karşılaşmışsınızdır, peki bu yazının farkı ne olacak ? Bu yazıda size avantajlarından ve dezavantajlarından bahsederek bu yöntemi anlatacağım ve bu yöntemi seçip seçmeyeceğinize karar vermenizde yardımcı olacağım. Eğer blog kurarak para kazanmaya karar verirseniz onun yollarınıda size göstereceğim.

/ Dezavantajları;
– Blog kurmak; Bilgisayardan anlamayan birisi için yeni birşeyler öğrenmek manasına geliyor. Blog nasıl açılır, yazı nasıl yazılır, ziyaretçi nasıl çekilir vs.
– Düzenli yazı yazmak; Yazı yazdığınız sürece para kazanmaya devam edersiniz uzun süre ilgilenilmemiş blog ziyaretçilerinde gözünden düşer para kazancıda zamanla git gide azalır.
– Para kazanmaya geçiş; Para kazanmak için bir adsense hesabınız olması gerekmekte, yada bir ürün satmalısınız ki bu blog ile çok zordur (bununla ilgili satış yapara para kazanmak yazımızı okuyabilirsiniz). Adsense hesabıda kolay onaylanan bir şey değil biraz yazı yazıp sabırla beklemeniz gerekmekte.

Blog Kurmanın Avantajları / Güzel Tarafları;
–  Duygu ve düşüncelerinizi insanlara aktarabilmenin güzel bir yoludur blog yazarlığı
–  Sosyal sorumluluğunuzun bir kısmını karşılayabilir inandığınız şeyler için insanları ikna etmeye çalışırsınız. (Mesela yazın çoğu blogda kedi ve köpeklerle ilgili onlara bir kap su koyun kampanyasına destek yazıları yazılır)
–  Arkadaşlarınızıda yazmaya ikna edip güzel gruplar kurabilirsiniz
–  Yurtdışında blog’u takip edilip bu sayede saygı gören sevilen bir sürü insan var ortak bir duyguda birleştiğiniz insanlardan sevgi toplayabilirsiniz.
–  İnsanlara birşeyler öğretebilirsiniz. İnsanlığa faydalı olursunuz simple smile Blog Yazarak Para Kazanmak
–  Bu esnade internet ve bilgisayar ile ilgili bir çok şey öğrenirsiniz. Kendinizi bu konuda geliştirirseniz internet dünyasının içine adım atabilirseniz para kazancınızıda arttırabilirsiniz.

Biraz Araştırmacı ruhlu olmak gerekiyor. Yada öğrenci ruhlumu demeli bilemedim. Blog yazarken ücretsiz bir blogla başlarsınız sonra ücretli web siteleri açabilirsiniz. Bunun için tasarım öğrenebilirsiniz yada hazır yazılımlarla bilginize bilgi katıp artık blog dışındada siteler açabilir ve oralardanda para kazanabilir hale gelebilirsiniz.

Bu yazıdaki zorlukların üstesinden gelirim sabrederim derseniz, nasıl blog kurulur, blogdan nasıl para kazanılır konularını araştırmaya başlayabilirsiniz. Size tavsiyem youtube’da bununla ilgili videolar var onları izleyerek görerek öğrenmeniz

Bayanlara yönelik bir önceki Ev Hanımlarına İş Fikirleri başlıklı yazıda "ev hanımlarına evde iş fikirleri, ev hanımlarına evden para kazanma yolları ve ev hanımlarına iş fikirleri" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımları için sigorta avantajları dezavantajları,üçretsiz blog,EV HANIMI BLOGLARI,ev hanımı blog,ev hanımı amatör blog,ev hanımı amatör,blogspot türk ev hanimlari,blogdan bedava para kazanma,video amatör ev hanımı,amatör ev hanımları blog

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ