26 Ağustos 2012

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu burçlar içinde en merhametli en sıcakkanlı ve insancıl olandır.Boğa burcu aşkın yıldızı olan Venüs tarafından yönetilir.Bu yüzden boğa burcu insanında şeytan tüyü varmışcasına ilgi görür. Sabırlı ve sorumluluk sahibidir.İnsanlık hayatta bir şeylerden umut ediyorsa bu boğa burcunun umut burcu olmasından kaynaklanmaktadır, çünkü bu burç dünyamıza renk ve zenginlik katmaktadır.

Boğa burcu insanı bulunduğu düzenin sonsuza kadar devam edeceğine inanır.Çünkü değişiklikten nefret eder tekrar farklı bir düzeni kurmak ve huzurlu hissetmek zaman alır bu yüzden bozulmasını istemez.Ama her ne olursa olsun sabır ve istikrar örneğidir. Boğa burcunun koruma iç güdüsü çok  güçlüdür, sahip olduğu bir şeyi korumak gerektiğinde alışılmadık güç ve irade gösterebilir.Fiziksel olarak çok çekicidirler .

boga burcu gunluk burc yorumlari Boğa Burcu Günlük Burç YorumlarıBoğa burcunda olanlar duygularıyla hareket ederler.Bu yüzden başarıyı ancak bir şeye duygusal olarak bağlandığında kazanırlar.Duygu bağı olmazsa başarıya ulaşamaz  mantıkla hareket etmezler, dik kafalı ve inatçıdır.Çevresinin dikkatini çekecek ve kıskandıracak şekilde kendine bakar bunu da başarır.Boğa burcu insanı bir karar verirse onu yolundan çevirmek çok zor hatta imkansızdır.

Bakalım duygusal ve değişiklikten hoşlanmayan Boğa Burcunun bu günkü yorumu ne diyor.

Bayanlara yönelik bir önceki Tarot Falı Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "nasıl tarot falı bakılır, tarot ve tarot açılımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarboğa burcu sözcücebeci de satılık daire,boğa burcu bugün ne diyor,boğa burcu bugün ne diyor 26ağustos,Boğa Burcu Günlük Yorum,boğa burcunun bu günkü yemek seçimleri,boğa burcunun yıldızı language:tr,boğa günlük burç yorumu,Bu gün boğada aşkfalı nediyor

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. öykü diyor ki:

    Bu burç yorumları gerçekten günü gününe beni anlatıyor sanki, bu kadar olabilir.

  2. Esra diyor ki:

    Yükselenim ve sevgilim boğa burcu. Yazıdada yazdığı gibi çok cana yakın ama sonuçta boğa bizim dilimizdede öküzdür. Öküzlere güven olmaz.:))

YORUM YAZ