11 Temmuz 2014

Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Çanta, özel eşyalarımızı gittiğimiz her yere rahatça taşımamıza olanak sağlayan araçlardan biri olurken, aynı zamanda da, kıyafetlerimizi tamamlayan en önemli aksesuarlarımızdan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu açıdan, çanta seçimi, büyük önem taşımaktadır.

çanta2 Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Genellikle, birçoğumuz, çanta alırken, görünüşü açısından, en beğendiğimiz modelleri satın almaya eğilimli oluruz. Bu açıdan, çoğu zaman, aldığımız çantalar konusunda pişmanlık yaşayabiliriz. Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken noktalara, kısaca değinmeye çalışalım. Çanta seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta, çantanın boyutu olmalıdır. Eğer, yanınızda çok fazla eşya taşımak istiyorsanız, büyük ve geniş çantaları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Tabi burada, farklı yerlerde farklı büyüklükte çanta kullanmak gerektiğinden, büyük çantaları her yerde kullanmayacağınızı da, göz önünde bulundurmanızda fayda var. Seçeceğiniz çantanın fiyatı da, dikkat edilecek noktalardan biridir. Çantanızın, kaliteli ve uzun süreli kullanım sağlayan bir çanta olması için, daha fazla ödemeniz gerektiğinin farkında olmalısınız. Çantaların uzun süreli kullanımı, üretildikleri kumaşlara bağlıdır. Bu doğrultuda, çanta seçiminde, kumaş faktörünü de göz önünde bulundurmanız gerekir. Dayanıklılık açısından, en iyi çantalar, deri çantalar olmaktadır. Çantanızı uzun süre kullanmak, sizin için önemli değilse, normal kumaşlardan üretilmiş çantaları da satın alabilirsiniz.

çanta3 Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Çantaların içyapısı da, dikkat edilecek diğer bir nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. İç kısmında bölmeleri fazla olan çantalar daha kullanışlı olurken, çanta içerisinde aradığınız her şeye kolayca ulaşmanızı da sağlayacaktır. Çanta alırken, dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de, çantanın rengi elbette. Klasik siyah çantaları, her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu nedenle, bu tarz bir çantaya sahip olmanız, kurtarıcı olacaktır. Pastel tonlardaki çantalar, her kıyafetinize uymaz ve bu nedenle kullanım alanı sınırlıdır. Bu yüzden, çanta rengi seçerken, kıyafet kombininizi göz önünde bulundurmanız, daha iyi olacaktır.

çanta5 Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 Güneş Gözlüğü Modası başlıklı yazıda "2014 Güneş Gözlüğü Modası, gucci gözlük modelleri ve ray ban" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarçanta seçiminde dikkat edilecek noktala,ev aksesuarları seçiminde dikkat edilecek noktalar,gogce moda evim etek pantalon,KIYAFET KOMBİNİNDE DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR VİDEOLU
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ