19 Nisan 2014

Çocuğunuzla İzleyebileceğiniz En Güzel Filmler

Çocuğunuzla İzleyebileceğiniz En Güzel Filmler

Çocuklar ile izlenebilecek filmler nelerdir? Ailecek izleyebileceğimiz filmler hangileridir? Yaş sınırlaması olmadan ve müstehcen sahnelerin olmadığı hangi filmleri izleyebiliriz?

Hafta sonu çocuğunuzla evde vakit geçirmeye karar verdiyseniz işte bu haber tam sizin için. Mısır patlatın ve arkanıza yaslanıp size tavsiye edeceğimiz filmleri izleyin, hafta sonunun keyfini ailenizle geçirin. Keyifli Haftasonları !

neşeli ayaklar Çocuğunuzla İzleyebileceğiniz En Güzel Filmler

Neşeli Ayaklar

2007 yapımı olan ve yönetmenliğini ın yaptığı bu film 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Film berbat bir sesi olan, sıradışı bir penguenin hayatını anlatıyor. Gülerek izleyebileceğiniz bir filmdir. Neşeli Ayaklar filmi 2007 Oscar Ödüllerinde En İyi Animasyon Filmi ödülünü aldı.

buz devri Çocuğunuzla İzleyebileceğiniz En Güzel Filmler

3: Dinozorların Şafağı

ın yönetmenliğini yaptığı filmde, dinazorların her zaman yaşadığını ve buzların erimesiyle ortaya çıktığından bahsediyor. Beyaz perde eleştirmenlerinden tam not alan filmde bol kahkahanın sizi beklediğini söyleyebiliriz.

Roger Allers ve Rob Minkoff‘un yönetmenliğini yaptığı bu film herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Yeni doğan bir  aslanın dünyaya egemen olmasından bahsedilmektedir. Ormanda karşılaştığı bu kötü hayvanlardan öğreneceği çok fazla şey vardır.

Son bir öneri olarak da “Ratatuy” filmini izleyebilirsiniz. Paris’te geçen filmde, aşçı bir farenin mükemmel animasyonunu izleyebilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki BEBEK BÜYÜTÜRKEN TİTİZLİK BAŞA BELA başlıklı yazıda "ailede titizlik ve bebek eğitimi ve titizlik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarçocuğunuzla izleyebileceğiniz,çocuğunuzla izleyebileceğiniz filmler,çocuğunuzla izleyebileceğiniz film listesi,en güzel aile filmleri hangileri,iğne oyası yapmak istiyorum,konya tekstıl paazarı evlerı ıs ımkanı veren yerler

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ