08 Mayıs 2014

Daha Dolgun Dudaklar

Daha Dolgun Dudaklar

Kadınlar hep daha güzel olmak isterler. Güzelliği tamamlayan unsurlardan bir tanesi dolgun dudaklardır. Daha güzel ve çekici görünmenize ve kendinize kendi güzelliğinizden emin olmamıza yardımcı olacaktır.

Dudakları daha dolgun yapmanın bir kaç yolu vardır

Geceleri yatmadan bir çay kaşığı pul biber ile bir çay kaşığı balı karıştırıp dudaklarınıza sürün. Bir saat bekletin hem dolgun hem bakımlı dudaklara sahip olacaksınız.

dolgun dudak Daha Dolgun Dudaklar

Dolgun dudaklara sahip olmak için neler yapmalıyız ?

Birde acil iş toplantıları, bir anda olan özel yemeklere giderken de hemen yapacağınız kolay bir işlemle de dudaklarınızın dolgun görünmesi mümkün.

Makyaj öncesi diş fırçası yardımı ile dualarınızı dolgunlaştırılabilir dudak kalemi ve uygun bir parlatıcı veya ruj ile bu görünümü zenginleştirebilirsiniz. İstediğiniz görüntüyü elde edeceksiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaraylaynir modelleri,kaş alma yöntemleri,mutlu anne,overlok yüz ne demek,şekerli su kipriği uzatır mı,yuvarlal yüz kaş alımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ