13 Eylül 2012

Dantel Havlu Kenarı

Sayın okurlarımız, birbirinden değerli takipçilerimiz sizler için çok hoş çok güzel bir o kadarda gösterişli Dantel Havlu Kenarı modelleri buldum. Sizlerinde el işine göz nuruna değer veren hayranlık duyanlardan olduğunuzu tahmin ediyorum.

Eminim ki sizde, ama çocuklarınız ama kendiniz için şık ve gösterişli danteller örmek istiyorsunuzdur.Eğer Dantel Havlu Kenarı  aradım buldum ama beğenmedim yada çıkartamadım  diyorsanız,Sizler için seçtiğim bu modeller hem çok güzel hemde inanın yapımı çok kolay ve çok zevkli .Ayrıca kendi yaptığım boncuklu havlularıda sizlere göstermek istedim. Havlu üzerinde bulunan çiçekli desenleri boncukla işledim yine onlara uygun modelde ve renkte dantel örüp monteledim  havlu ucunuda yine boncuklarla dantel gibi ördüm Boncukla işlenmiş ve uçlarına da boncuk takılmış olan bu havlular gibi  nişan veya söz bohçasıda yapabilirsiniz. Tabi ki bu havlular tamamen aksesuar amaçlıdır .Genellikle kapı üzerine atılır yada mutfak , banyo gibi alanlarda çok hoş bir aksesuar olarak sergilenebilir.

Dilerseniz kendiniz dilerseniz yakın dostlarınız için bu havluları üretip hem hoş ve zevkli bir zaman geçirin hemde birbirinden güzel havlularınız olsun.Havluların yanına bohçada yapıp ihtiyacı olan arkadaşlar  ayrıca maddi gelir sağlamak içinde üretebilirler.

Örneklerini rahatlıkla çıkarabilir kendiniz ve sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olarak örebilirsiniz.Ayrıca olur da çıkartamadığınız bir örnek olursa  yorum bölümüne yazın anlatımlı olarak tekrar yayınlayalım. İşte siz ve sevdikleriniz için dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz Dantel Havlu Kenarı modelleri .

dantel havlu kenari 2 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 3 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 4 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 5 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 6 Dantel Havlu Kenarı

dantel havlu kenari 81 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 91 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 10 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 11 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 12 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 13 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 14 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 15 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 16 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 17 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 18 Dantel Havlu Kenarı
dantel havlu kenari 19 Dantel Havlu Kenarı

Bayanlara yönelik bir önceki Dantel Mutfak Takımları başlıklı yazıda "anlatımlı dantel mutfak takımı, ve dantel mutfak takımı örneği" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarhavlu kenar dantel,gösterişli havlu kenarı örnekleri,kolay gösterişli havlu kenarı modelleri,gosterisli havlu kenari modelleri,havlu dantel modeli,dantel havlu,kolay ve gösterişli havlu kenarı modelleri,havlu dantel modelleri,gosterisli havlu kenarlari,kolay havlu kenarı örnekleri anlatımlı

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ