17 Mayıs 2012

Dantel Örnekleri

En yeni trendlere sahip olan dantel örneklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.
Evlerimizin en önemli aksesuarlarındandır dantel. Danteller evin olmazsa olmazları arasında yer almakta. Naif, latif ellerde özenli bir şekilde örülür danteller. Hanımlar evlerinde nereyi güzel göstermek ve sergilemek isterlerse oracığa hemen bir dantel örüverirler. Evlerimizin her yanı farklı dantel örnekleri ile doludur.

Dantellerin pek çok modelleri vardır. Vitrin dantel örnekleri, mutfak dantel örnekleri, yatak odası takımı dantel örnekleri, yazma kenarı örnekleri, havlu kenarları, perdeler, hatta artık genç kızlara elbiseler de dantel örnekleri arasına giriyor. Ayrıca pike dantel örneklerine de diyecek yok doğrusu, göz kamaştırıcı modellerle bu muhteşem ötesi pikelerde insanın yatası gelmiyor.

Vitrin dantel örnekleri salonumuza ayrı bir hava, ayrı bir güzellik katıyor. Zarif ve el değmemiş gibi narin görünen danteller, görenleri kendilerine hayran bırakıyor. Danteller çokta kullanışlı olup uzun yıllar salonlarınıza bir vefalı dost gibi güzellik katarlar. Mobilya ve aksesuarlarınız nasıl olursa olsun danteller hep ayrı bir hava ayrı bir görsellik oluşturur ve adeta aksesuarlarınızdan bir parçaymış gibi uyum sağlarlar.

Dantelleri sadece salonumuzda kullanmıyoruz ki, danteller aynı zamanda harika bir mutfak aksesuarıdır. Mutfak dantel örneklerinin içeriğinde, rafların örtüleri, buzdolabının, fırının, masanın örtüleri ve dantelden perdeleri ile harika bir görüntü oluştururlar mutfakta.

Son yıllarda çok da moda olan pike dantel örnekleri de görsellik açısından insanı mest ediyor. Doğrusu, insan kullanmaya kıyamıyor, o kadar göz nuru o kadar emek heba olsun istemiyorsunuz. Ama yatağınıza da çok yakışıyor görüntü mükemmel ve iç açıcı oluyor. Dantel deyince akla, ferahlık, temizlik, sadelik ve naiflik geliyor. Çeyizinde birbirinden güzel dantel örnekleri bulunan genç kızlarla doludur bizim ülkemiz. Sandıklar açılsa, çeyizler saçılsa neler çıkar kim bilir?

İşte el emeği göz nur dantel örnekleri:

altigen dantel ornegi Dantel Örnekleri

ara dantel ornekleri Dantel Örnekleri

beyaz kase dantel ornegi Dantel Örnekleri
dantel ornekleri Dantel Örnekleri

dantel ornekleri 2012 Dantel Örnekleri

dantel ornekleri 2013 Dantel Örnekleri

vitrin dantel ornekleri Dantel Örnekleri

donmeli yildiz motifli dantel ornegi Dantel Örnekleri

en guzel dantel ornekleri Dantel Örnekleri

fiskos dantel ornekleri Dantel Örnekleri

pike dantel ornekleri Dantel Örnekleri

yuvarlak cicek desenli dantel ornegi Dantel Örnekleri

Hepsi de birbirinden şık değil mi?Hepsinde bir emek var, hepsine bir sevgi yansıtılmış.Her biri apayrı bir hissiyat uyandırıyor insanda.Hanımların göz nuru bunlar.

Bayanlara yönelik bir önceki Mutfak Dantel Örnekleri başlıklı yazıda ", mutfak dantel peçete örnekleri ve mutfak dantelleri" hakkında bilgiler verilmektedir.

ArananlarDantel rnekleri,enkolaydantelornekleri,kuğulu havlu kenarı örnekleri,dantel nasl yaplr rnekleri,köşe dönmeli dantel,dar dantel örnekleri,kolaydantelornekleri,nur dantel örnekleri,fiskos dantelleri örnekleri,enguzel koseli ara dantelleri

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nazife diyor ki:

    Çok güzel dantel örnekleri.Özellikle kuğulu olan harika.Yapanın eline sağlık çok hoş duruyo.

YORUM YAZ