30 Mayıs 2014

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Denizbank imkanı sunuyor mu? Hangi şartları sağlamak gerekiyor kredi alabilmek için? Ev hanımlarını da düşünen bir banka mı Denizbank? Bu detayları incelediğimiz bir yazı ile karşınızdayız.

Günlük hayatta, zaman zaman, farklı koşullara göre farklı ihtiyaçlarımız ortaya çıkmakta olup, bu ihtiyaçları karşılamak, bazen, nakit sıkıntıları nedeniyle, mümkün olmamaktadır. Düğün yapmak, yorucu bir çalışma temposunun ardından güzel bir tatile gitmek, özel okul, dershane ve üniversite benzeri eğitim kurumlarının ödemelerini yapmak, ev eşyalarını yenilemek ve daha birçok nedenle krediye ihtiyaç duyarız. Bu noktada, bankalardan kredi almak, istediğimiz şey her neyse, kolayca gerçekleştirmemizi sağlarken, aynı zamanda da, taksitli geri ödeme sayesinde, kendimizi zorlamadan geri ödeme fırsatını sunmaktadır.

denizbank Denizbank Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Denizbank ev hanımlarına kredi

Kredi almak isteyenler için sigortalı işte olmaları gerekiyor.

Bankalar, kredi almak isteyen kişilerin sigortalı bir işte, belli bir süreden beri, çalışmaya devam ediyor halde olmalarını ve düzenli bir gelir sahibi olduklarını belgeleyen, resmi bir gelir belgesine sahip olmalarını beklemektedirler. Bu taleplerinin asıl nedeni, kredinin geri ödemesinin düzenli bir gelirle, garanti altına alınması olup, bu koşullara uymayan kişilerin başvuruları, genellikle, otomatik olarak reddedilmektedir.

Ev hanımlığı, en çok çaba harcanan mesleklerden biri olsa, da geliri olmaması yüzünden, meslek olarak nitelendirilmemektedir. Gereken değeri görmeyen ev hanımlarının, ihtiyaçları için, kredi kullanmaları da, gelir belgeleri olmadığından, çoğunlukla mümkün olmamaktadır. Buna rağmen, bazı bankalar, özel olarak geliştirdikleri kampanyaları dâhilin de, ev hanımlarına kredi alabilme olanağı sunmaktadırlar.

denizbank ev hanımlarına kredi Denizbank Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Ev hanımlarına kredi

Ev hanımlarına kredi vermek adına, atılım gösteren bankalarda biri de, Denizbank’tır.

Denizbank, sunduğu kredi kampanyası ile cep telefonundan gönderilecek tek bir SMS aracılığıla, kredi başvurularını almakta ve 5 dakika içerisinde değerlendirip, cevabını SMS ile bildirmektedir. Kredinin onaylanması halinde de, sadece nüfus cüzdanı ile krediyi aynı gün içerisinde kullandırmaktadır. Denizbank’ın kredi kampanyaları kapsamında, sunduğu seçenekler ile ev hanımlarına kredi imkânı sağlayan bu kredi için, herhangi bir teminat ya da kefil talep edilmezken, onaylanan tutardan daha yüksek bir kredi talep edilmesi halinde, kefil ya da teminat istenebilmektedir.

Krediyi kullanacak ev hanımlarının, ödeme düzenine göre, kredi kartı da veren Denizbank, kredi bittikten sonra da, ev hanımlarına destek vermek için hazır beklemektedir. Aldıkları kredinin, taksitlerini düzenli ödeyen ev hanımlarına, tekrar ihtiyaç duyduklarında kredi verilmesi de, bu banka dâhilinde mümkün olmaktadır.

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlardenizbank ev hanımlarına kredi,ev hanımlarına evde ek iş 2014,denizbankın ev hanımlarına verilen şartları,kayseride eve is veren firmalara nasil ulasirim,denizbank ev hanımı kredisi,denizbank ev hanimlara iş imkani,yhs-elex_v9,denizbank calismayan ev hanimlarina kredi olanagi,deniz bank evhanımlarına kredi,bankalar ev hanımlara kredi imkani sağlarmi

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ