05 Şubat 2014

Doğal ve Sağlıklı Zayıflamanın Yolları Nelerdir?

Günümüzdeki insanlar, ’Ne kadar az yersem o kadar zayıf olurum’ diye düsünürler, ama zayıflamak iҫin, günlük yiyeceklerin miktarını azaltmaya gerek yoktur, ҫünkü bunun faydalı olmaktan daha ҫok zararı dokunur. dogal zayiflama 300x121 Doğal ve Sağlıklı Zayıflamanın Yolları Nelerdir?Günlük en az 3 kere yemek yemek gerekir, ama yediğiniz yiyeceklerin kalorisine dikkat etmelisiniz. Insan organizması günlük belirli bir sayıda kalori talep eder, bundan fazla da, az da yemek zararlıdır.
Kadınların ҫoğunda, ‘akşam yemek yersem şişmanlarım’ gibi bir düşünce vardır, bu yanlıştır. Aslında akşam yemegi yemek gerekir, ama bu uyumadan en az 3 saat once olmalıdır. Mesela 22.00da yatıyorsanız, akşam yemeğini 19.00 dan once yemek iyi olur.
Zayıflamak iҫin ҫok sevdiğiniz yemeklerden vazgeҫmeye de gerek yoktur, sadece istediğiniz yemek tarifindeki kalorisi fazla olan ürünler yerine zayıflamaya yardımcı olacak faydalı sebzelerden katabilirsiniz.
Zayıflamaya yardım eden bir başka şey de meyve suyudur. Satın alınmış meyve suyu değilde, ev şartlarında yapılmış olan taze meyve suyu daha ҫok yararlıdır. Hergün en az yarım litre taze meyve suyu iҫmek gerekir.
Yediğiniz yiyeceklere dikkat ederek ve onların kalorisini azaltarak daha zayıf ve güzel vücut elde edebilirsiniz.

hadise 1 Kopya 199x300 Doğal ve Sağlıklı Zayıflamanın Yolları Nelerdir?

Bayanlara yönelik bir önceki Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Kurtulun başlıklı yazıda "Doğum sonrası fazla kilolar, fazla kilo ve form" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlardoğal zayıflamanın yolları günlük,ev sartlarinda zayiflama,evde zayiflamanin sirlari,guzel vucut sirlari neler,Hadise,sağlıklı doğalzayıflamanın yolları nelerdir,şişmanlar için evde zayıflama,zayıflamak yolları,zayıflamanın yolları

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ