04 Ocak 2013

Doğum Ayına Göre Kişilik Özellikleriniz

Doğum Ayına Göre Kişilik Özellikleriniz

Hepimizin kişilik özellikleri birbirinden farklı. Doğduğunuz aya göre hangi kişilik özelliklere sahip olduğunuzu merak ediyormusunuz? Hep beraber doğduğunuz aya göre kişilik özelliklerinize bir göz atalım.

Ocak

Akıllı, planlı ve programlıdır. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmak ister. Çok eleştirir. Hırslı ve ciddi bir kişiliktir.  Duyarlıdır ve derin hislere sahiptir.  Aşırı dikkatlidir. İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir. Çok çalışır ve üretkendir. Çocukları çok sever. Bünyesi kuvvetlidir. Zor heyecanlanır. Romantiktir ancak aşkını ifade etmekte zorlanır. Çok kolay kıskanır. Evcil ve sadık bir eştir. Sosyal yönden zayıftır.

Doğum Ayına Göre Kişilik Özellikleriniz Doğum Ayına Göre Kişilik Özellikleriniz

Şubat

Özgürlüğüne düşkündür. Hayallerinin peşinden gider. İnatçıdır. Batıl inançlara inanabilir. Kendine güveni pek yoktur. Saldırgandır. Değişkendir. Dürüsttür. Somut şeyler önemlidir. Sessiz ve ağırkanlıdır.

Mart

Esrarengiz ve çekici bir kişiliktir. Rahatına düşkündür. Hizmet etmekten hoşlanır. İyi bir gözlemci ve intikamcıdır. Dikkat çekmeyi, seyahat etmeyi ve hareketli müzikleri sever. Güvenilirdir ve nezaket onun için önemlidir. Duyarlıdır ve kolay sinirlenmez. Tutucu ve utangaçtır.

Nisan

Cesur ve maceraperesttir. Enerji doludur. Sevgi ve ilgisini belli eder. Dostlarını sorunlarını paylaşır ve insanları teselli eder. Mantığıyla hareket eder. Çabuk karar verip çabuk pişman olur. Şevkatlidir ve diplomatiktir.

Mayıs

Dış görünüşe önem verir. Çabuk sinirlenip, kolay sakinleşir. Evde oturmayı ve çocukları pek sevmez. Anlayışlı ve ileri görüşlüdür. İlgi çeker.  Sanat ve edebiyatla ilgilenir. Sert bir yapıya sahiptir. Motivasyona ihtiyacı yoktur.  En hassas bölgesi kulak ve boyundur.

Haziran 

Konuşkan, komik ve eğlenceli bir kişiliktir.  Nazik ve tatlı dillidir.  Kararsız ve hassastır.  Çok inatçıdır, çabuk incinir.  Nezle ve gribe çok yatkın bir bünyesi vardır. Arkadaş edinmekte zorlanmaz.  Aynı anda birden çok şey düşünebilir.

Temmuz

Sempatik fakat anlaşılması güç biridir. Yalnız olmaktan hoşlanır.  Kin tutmaz, zor ikna olur.  Fazla gururludur ve arkadaş sıkıntısı çekmez.  Zor ikna olur. Mide problemleri olabilir. İyi bir sırdaş olabilir.

Ağustos

Bağımsızlığına düşkün ve korkusuzdur.  İlgili, duyarlı ve romantiktir.  Şakalaşmayı ve başkalarına yol göstermeyi sever. Dikkatli ve tedbirli bir kişiliktir ve liderlik özelliği vardır. Ruh bilimle ilgilenir.

Eylül

Sadık ve güvenilir iyi bir konuşmacıdır.  İlişkilerinde her zaman seçici olur. Bilgi ve kültüre çok önem verir. Spor yapmayı ve seyahat etmeyi sever. İnsanların hatalarını yüzüne vurur.  Sorumluluklardan kaçınmaz. Hislerini çoğu zaman kendine saklar.

Ekim

Duygusal bir kişiliktir. Etrafından çok çabuk etkilenir.  Arkadaşlarına önem verir ve herkesle sohbet etmeyi sever. Yapmacıklığı ve yalancılığı sevmez.  Çabuk kırılır.  İlgi odağı olmayı sever. Kararsızdır ve kendine pek güvenmez.

Kasım

Sorumluluk sahibi ve çalışkan bir kişiliktir.  Kontrolün elinde olmasını ister ve iyi bir liderdir.  İçten ve yardımseverdir. Hataları affetmez, iradesi çok güçlüdür ve adil davranır. Eğlenceli, enerjik ve çevresini motive eden bir kişidir.  Herkesi olduğu gibi kabul eder ve derin duygularla sever. Sürprizleri çok sever. İyi bir sır saklayıcıdır. İnsanları çabuk etkiler.

Aralık

Azimli ve sabırsız bir kişiliktir.  Çok sadık ve cömerttir, dostlarını kendinden fazla düşünür.  Sosyal biridir.  Kızgınlığı kısa sürelidir.  Sabırsız ve esprilidir.  Sevildiğini hissetmek ister.

Bayanlara yönelik bir önceki El Falına Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "el falı, el falı çizgileri ve el falı nasıl öğrenilir" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlardoğum ayına göre hangi ünlüsün,dogum gunune gore hangi unlusun,doğum ayına gore renk,ev hanimlarina gore burc yorumlari,новости челябинск мир 74,doğum ayına göre hangi ünlüsün testi,ayına göre burclar,doğum ayına göre burç,doğum tarihine göre hangi ünlüsün,doğum ayına göre kişilik özellikleri

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ