08 Ocak 2014

Ek İş Fırsatları

Ek İş Fırsatları

kendi evinizin konforundan eşinizi ve cocuklarınızı ihmal etmeden yapabileceginiz imkanı.Kampanyalarını takip ederseniniz %100 kazanç saglayacagınız iş istemezmisiniz bizi arayın sizleri üye yapalım ve işinizin temelini atın.

Sağlıklı, Temiz, Kaliteli ve Modern yaşamın anahtarı: PETRAimages 15 Ek İş Fırsatları

Petra’nın başarılarla dolu marka geçmişi 27 yıl öncesine kadar uzanıyor. Türkiye’de doğrudan satış sektörünün ilk temsilcilerinden biri olan Petra, 1980’li yılların başında VMS adı altında faaliyete başladı. Sektöründeki standartların oluşmasında belirleyici rol üstlenen bu firma, 2002 yılında üretim ve pazarlama faaliyetlerini Petra markası altında yeniden piyasaya atıldı.

Petra, bugün ekolojik temizlik malzemelerinden mutfak malzemelerine; sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme gereçlerinden doğal kozmetik ürünlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede nitelikli ürünler sunmaktadır.

Başarımızın anahtarı marka kültürümüz…
Misyonumuz:

Doğaya saygılı olan, yenilikçi ürünler geliştirerek insan sağlığına ve yaşamına katkıda bulunmak,
Doğrudan satış modeliyle ekonomik değer üreten ve bu değeri ekibiyle birlikte paylaşan, sosyal yönü güçlü bir marka kültürünün Türkiye’deki en önemli temsilcisi haline gelmek.

Vizyonumuz:
“Gelişim”, “Yenilikçilik”, “Güçlü Sosyal Yapı” ekseninde şekillenen PETRA marka kültürüyle Türkiye’nin en güçlü doğrudan satış modelini oluşturan ve faaliyette olduğumuz uluslararası pazarlarda da bu başarımızı sürdürebilmek.

Petra’yı bugünlere taşıyan yaklaşım…

Gerçek başarıyı yakalamak için kolay yollar değil, yeni ve daha ileri yöntemler uygulanmalıdır.

Perspektifimiz;

Yenilikçiliği; şirket içinde yönetilen, faydaları ölçülebilen ve rekabet avantajı oluşturan bir yaşam kültürüne dönüştürebilmek.
Ürünlerimizin değerini ile sürdürülebilir kalite standını yükseltmek.
Marka, ürün, hizmet ve iş süreçleri ile üretim çalışmalarında maksimum verimi sağlayabilmek.
Ürünlerimizin kalitesiyle müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmek.
Sunduğumuz kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve yeniliklerden herkesin faydalanabilmesi için müşteri yelpazemizi sürekli geliştirmek.
Müşteri odaklı bir yapılanma ve kaliteyi ilke edinen bir yaklaşımı benimsemek.

Anahtar İlkelerimiz

Tüketiciyi tüm faaliyetlerimizin merkezine konumlandırmak.
Kaliteyi ve onun daima gelişen standartlarını benimsemek.
Birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımızla ilişkilerimizi etik değerler çerçevesinde sürdürmek.

Politikamız

Çevreye duyarlı, yasalara saygılı, iş güvenliğine önem veren bir firma olarak çevre dostu ürünlerle Türkiye’de örnek bir marka olmak.
Müşterilerin beklentileri ile ihtiyaçlarına göre kendini yenileyen satış ağımızı güçlendirmek
Kullandıkça ekonomi sağlayan, çevreci, fonksiyonel, tasarım ağırlıklı ürünlerimizle güçlenen firmamızı uluslararası platforma taşımak
Müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşarak karşılayan bir marka olabilmek
Ürün ve hizmet kalitesini her gün biraz daha yükseltmek ve bu yolla Petra markası güvenilirliğini artırmak.
Sürekli güncel kalmak, üretimden satışa tüm pazarlama süreçlerinde günümüzün en yeni teknolojilerinden ve en güncel bilgi birikimlerinden yararlanmak
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutmak.
Geri dönüşüm kurallarını uygulayarak ekonomimize ve ekolojik koşulların iyileştirilmesine katkıda bulunmak.

DOĞRUDAN SATIŞ, DOĞRUDAN KAZANCIN ANAHTARI

Türkiye’nin dört bir yanında doğrudan satış modeliyle 70.000’den fazla satış temsilcisi bulunan Petra, kendi alanında faaliyet gösteren şirketler arasında güçlü ve prestijli bir konuma sahip.

Petra pazarlama alanındaki başarısını büyük ölçüde kendi satış modeline borçludur. Şirket bu model vasıtasıyla, bir yandan insanlara daha fazla kazanç fırsatı sunmakta, diğer yandan tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturmaktadır. Petra satış temsilcileri hem sattıkları ürünlerin üzerinden, hem de kendileriyle çalışan diğer satış temsilcileriyle ortaklıklarından gelir elde etmektedirler. Bu şekilde çifte kazanç sağlayan Petra temsilcileri; reklam ve satış mecraları gibi giderler oluşmadan müşterilerine çifte ekonomi sağlamaktadırlar.

Petra, nitelikli ürünlerinin yanı sıra; İstanbul’da bulunan Merkez Ofisi ve Petra Hizmet Noktaları ile mükemmel bir iş modeli sunmaktadır. Satış temsilcileri, Türkiye´nin her noktasında internet, telefon veya faksla 7 gün 24 saat sipariş verebilmektedirler. Petra, ürün ve satış teknikleri ile ilgili Türkiye genelinde seminer, konferans ve eğitim toplantıları düzenlemektedir. Bu organizasyonlarda uzmanlar eşliğinde ürünlerin kullanımı uygulamalı olarak gösterilmektedir. Böylece katılımcılara ürün özellikleri, ürün kullanımı ve ürün satışına ilişkin pek çok konuda en güncel bilgiler aktarılmaktadır.

ÇEVRE DOSTU VE GÜVENİLİR MARKALAR

Perla, Ecolinn, VMS, Biorichi, Aquawell markaları ile giderek daha fazla tüketici grubuna hitap eden Petra, bu ürünlerin yüksek kalite standartları, estetik tasarımları ve çok yönlü fonksiyonel kullanım alanlarıyla önemli bir satış performansına ulaşmıştır.

VMS ile başladığı sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme ürünleri grubuna kısa zamanda ekolojik temizlik, yaşam ve sağlık kategorilerini de katarak faaliyet alanını genişleten Petra, özellikle ekolojik temizlik ürünlerindeki güçlü konumunu Perla, Ecolinn markaları ile daha da sağlamlaştırdı. Kendi markaları olan Perla Nanosilver mikrofiber temizlik bezleri ve Ecolinn biyoçözünür temizlik serisi ile sektördeki farklılığını daha da vurguladı. Çığır açan bu yenilikler, Petra’nın girişimci ve yenilikçi vizyonunu vurgulamaktadır. Değerli temsilcilerinin de önerileriyle, yaşam kalitesini arttıran ürünlerini zenginleştirerek, az rastlanır bir gelişmeye imza atmış oldu.1362139804PETRA logo22 300x81 Ek İş Fırsatları

Bayanlara yönelik bir önceki Ev Hanımlarının Aşina Olduğu İş İmkanı başlıklı yazıda "amway, amway iş fırsatı ve ev hanımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryhs-fullyhosted_003,ev shop,ek iş fırsatları,evde ek iş fırsatları,evden iş fırsatları,ev hanımlarına iş fırsatı,ev hanımlarına evde iş fırsatı,bandırmalı ev hanımlarına iş fırsatı,ev hanımlarına gelir için proje,ev hanımları için projeler

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. NERMiN KAYA diyor ki:

    NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ İLE PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ DOĞRU ADRES SİLVA PAZARLAMA ÜYELİK AİDATI YOK SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU YOK. SICAK SATIŞ KARINIZ %20-50 ARASI DEĞİŞMEKTEDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN 444 1 761 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

  2. ersağ muğla diyor ki:

    Bugün Türkiye’de network marketing konusunda en karlı firma Ersağ bitkisel temizlik ve kozmetik ürünleridir. Üyelik ücreti vs. yoktur. Verdiğiniz siparişlerinize anında bulunduğunuz kariyere göre indirim alırsınız (en az %10 dur. Kariyer atladıkça %15-%21-%27 ve %33 gibi indirim alırsınız) bunun yanında altınızda bulunan üyelerinizin verdiği siparişlerden yukarıda bulunan yüzde oranlarına göre prim alırsınız. Daha bitmedi, her 150 tl.lik siparişinize o ay belirlenen 5 üründen 3 tanesi hediye olarak verilir. Özel günlerde (bayram, kandil vs. 5 üründen 4 tane ürün hediye olarak verilmektedir.) Hepsini topladığınızda %100 oranında bir kar elde edersiniz. Böyle karlı bir network marketing firması Türkiyede herhalde yoktur tabiî ki ERSAĞ hariç. Bilgi almak ve üye olmak ve hemen kazanmaya başlamak için internet sitemizi ziyaret edebilir yada 0.530.788 41 19 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşam için ERSAĞ. http://www.ersagbitkiseltemizlik.com

YORUM YAZ