28 Ekim 2013

El İşlerini Paraya Dönüştürün

El İşlerini Paraya Dönüştürün

Merhaba Ev Hanımları,

El işlerinizi satarak para kazanabilirsiniz, yaptığınız el emeği ürünleri internetten satabilirsiniz…

Bu günlerde kaybolan el becerisine sahipseniz bu becerilerinizi kazanca çevirebilir ve evden çalışarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Evden para kazanmak istiyorum diyorsanız el becerisine dayalı yeni iş fikirleri için web sitemizdeki yazılardan faydalanabilirsiniz.

el becerileir para El İşlerini Paraya Dönüştürün Evde ördüğünüz örgüleri satarak para kazanmak internetin yaygınlaşması ile beraber artık çok daha kolay bir hale geldi. İnternet üzerinden artık ücretsiz bir şekilde pek çok siteden evde örgü işi Antalya gibi arama cümleleri yazarak hem iş başvurusunda bulunabilir hemde evlere iş verenler ile iletişime geçebilirsiniz.

Örgü dışında el beceriniz ile yapabileceğiniz işler arasında evde dantel işi, evde nikah şekeri yapımı, evde kına kesesi yapımı gibi pek çok iş bulunmaktadır.

Ayrıca yaratıcılığınızı kullanarak özgün tasarımlar ile evde çanta modelleri tasarlayabilir ve bu modelleri internet siteleri üzerinden satarak bile para kazanabilirsiniz. Artık geri dönüşüm ürünlerinden bile çantalar, cüzdanlar yaptıran kurumlar var sizde yaratcılığınız ile hem çevreye katkıda bulunabilir hem para kazanabilirsiniz. Mesela bunun için çöpmadam projesine bakabilirsiniz. Evden para kazanmak için ne iş yaparsanız yapın internetten faydalanmayı mutlaka ihmal etmeyin. Sitemizdeki diğer yazılar size çok daha detaylı bilgiler ve yollar gösterecek.

Bayanlara yönelik bir önceki Facebook'tan Para Kazanmak başlıklı yazıda "ev hanımlarına iş fikirleri, facebooktan nasl para kazanılır ve facebooktan para kazanmanın yolları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarel işlerimi nasıl satabilirim,el işlerimi nerede satabilirim,evde yaptığım el işlerini nasıl satabilirim,geri dönüşüm el becerileri,evde yapılan el işlerini nasıl satabilirim,el işlerimi satmak istiyorum,evinde yaptg el iiyle para kazanan ve yatrma dntrne ne denir,evde yapılacak el becerileri,el işlerini nasıl satabilirim,ev hanımlarına iş başvurusu

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. nuran diyor ki:

  bende kurdelayla havlular işleyip bohca takımları yapıyorum 3 boyutlu tablolar da dahil ve bunları satmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 2. selma diyor ki:

  ben ev yemekleri yapıp satmak istiyorum sipariş üzerine evde
  yardımcı olurmusunuz

 3. özge diyor ki:

  izmir güzelbahçede oturuyorum boncuklarla pullarla havlu işliyorum ulaşmak isteyenler ozgeoymak_86@hotmail.com

 4. ayşe akbaba diyor ki:

  el örgüsü ve her ceşi iş yaparım kına paketleme vs elim yatkındır tlf no05413404903 keçiborluda oturuyorum merkez ıspartanın benim ourdugum yer ilçesi

YORUM YAZ