12 Şubat 2014

Erkeklerin Davranışlarını ve Ruh Hallerini Anlayabilmek

Erkekler nasıl kadınları anlamamaktan söz ediyor ve yakınıyorsa aslında bizim de sıkıntımız onlar. Onar bizi anlamıyor biz de onu. E ne yapacağız peki böyle anlaşılmamaya devam mı edeceğiz? Bu devran böyle sürüp gidecek mi?
Kadınlar detaycıdır. Hatta hiç aklınıza bile gelmeyecek küçük şeylere takılabilirler. Ve bu ince detaylar yüzünden kırılabilir, incinebilir ve size trip atabilirler. Zaten Türk kızları potansiyel tripcidir erkeklerin gözünde.

Erkeklerin üslubu dedik peki nasıl anlayacağız onları? Şimdi olay şu erkekler kadınlar gibi detaylara takılmazlar ve beyinleri de hep bu şekilde işler. Bir kadının bir kez bakmasıyla gördüğü her şeyi, erkek birçok kez tek tek incelese dahi bulamaz. O halde buradan erkeklerin yüzeysel oldukları çıkarımını yapıyoruz. Bu yüzden bizim takıldığımız küçük detayları anlamasını ve haklılığımızı söylemelerini beklemeyeceğiz.

Erkekler genellikle şakacı olurlar ve çevresindeki şeylere takılmaya bayılırlar. Eğer sizi de gerçekten seviyorsa sizinle uğraşmak sizi sinirlendirmek onun için bir zevk haline gelecektir. Tabi o bu şekilde eğlenirken siz onun bazı şakalarından farklı anlamlar çıkarabilirsiniz. Sizinle uğraşırken söylediği şeyleri ciddiye alabilir üzülebilirsiniz. Oysa onlar onu gerçekten düşünerek söylemiyorlar. Yani gerçekten şaka yapmak amacıyla her şey.
Bir kadın hesapçıdır, plancıdır ve hatta kimileri aşırı derecede fesattır. Karşısındaki insanın her dediğinden başka hiç alakası olmayan kötü anlamlar çıkarabilir. Erkekler masumdur yani onun fesatlığı kadın kadar gelişmediği için söylediğinizde öyle kötü şeyler düşünmeyecektir.
Erkekler basittir, yüzeyseldir, onları anlamak çözümlemek kolaydır. O yüzden üzmeyin erkekleri. Şişştt siz de kadınları üzmeyin tabi.

bir kadinin erkekten sogumasi 290x217 Erkeklerin Davranışlarını ve Ruh Hallerini Anlayabilmek

Bayanlara yönelik bir önceki Bunları Denemeden Ayakkabı Almayın! başlıklı yazıda "ayak sağlığı, ayakkabı seçimi ve Ayakkabılar" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaroya örnekleri göster,ev hanımlarının ev halleri,erkeklerin ruh hali,insanların ruh halini erkeklerin anlayabilmek,erkegin ruh hali,erkek ruh hAli,erkekler ruh halleri,erkeklerin aksam ruh halleri,erkeklerin akşamki ruh halleri,erkeklerin ruh hali onu ve ailesini düşünmek nasıl etki yapar

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ