03 Ekim 2012

Erkiletliler de KAYMEK’ten Yararlanacak

, başta ev hanımları olmak üzere pek çok insanın boş vakitlerini değerlendirip verimli işler yaparak bir meslek sahibi olabilmeleri için faaliyet gösteren sanat ve mesleki eğitim kurs merkezleridir (KAYMEK).

Erkiletliler de KAYMEKten Yararlanacak1 Erkiletliler de KAYMEKten Yararlanacak

KAYMEK ülkemizin pek çok ilçesinde ya da kasabasında faaliyetlerini sürdürerek vatandaşların boş zamanlarını değerlendirmelerine destek olmaktadır. Şimdi de Kayserinin Kocasinan ilçesi Erkilet belediyesi tarafından bir yenisi daha açılıyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki tarafından hizmete açılacak olan tesis bir çok ev hanımının destekçisi olacaktır. Açılış 4 ekim perşembe günü saat:17.30 da yapılacak olup, açılış da animasyon gösterileri, protokol konuşmaları ve mehter takımı konseri yapılacaktır.

Ayrıca KAYMEK kursiyerleri evlerinde hazırlamış oldukları çeşitli yiyecekler de açılışa katılan misafirlere ikram edilecektir.

Bayanlara yönelik bir önceki Ev Hanımlarının Pekmez Hazırlığı başlıklı yazıda "ev hanımları pekmez satarak para kazanıyor ve ev hanımlarının kış hazırlığı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlargiresunlu ucuz escort

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ