18 Şubat 2014

Eşiniz Sizin İsteklerinize Kulak Veriyor mu?

Her kadın isteklerinin gerçekleşmesini ve onların bir şekilde yapılmasını ister. Fakat bu isteklerimizi eşlerimize yaptırmakta sıkıntı yaşarız bazen. Ve hatta kimisi hiç yapmaz. Dilerim öyle bir yoktur.
Peki, hangi kadın ne şekilde isteklerini yaptırabiliyor? Kadınlar arasında hava atma biçimlerinden biridir bu aslında. İşte şöyle olmasını istedim de eşin hemen yaptı gibi. Burada kadın bu isteğin gerçekleşmiş olmasını sanki kendi meziyetiymiş gibi anlatır. Hani ben böyleyim de o yaptı şeklinde.
Hâlbuki bu tamamen eşlerin karakterlerine bağlı olarak gelişen bir durumdur. Bazı erkekler vardır hemen yapar bazıları ise yapmaz mesela. Bunların sebepleri olduğu gibi kişilik özelliklerinden kaynaklananları da vardır.
Bazı erkekler eşlerinin mutluluğu için her istediğini hemen yaparlar. Ve yeni bir istek için de yapmaya hazırdırlar. Bunlar kişilik uyumu gösteren çiftlerdir.
Bazı erkekler de vardır ki yapar ama hemen yapmaz. Burada bunun böyle olmasının sebebi hemen kabul etmemek yatar. Gururuna yediremez kadının söylediğini pat diye yapmayı. İlk başta hayır der ama bu biraz zaman geçince evettir. Burada önemli olan kadının eşini tanımış olmasıdır. Yani sabretmeyi bilmesi gerekir. Hatta içlerinden şöyle düşünürler biraz zaman geçsin de kabul edeyim. Çünkü onlarda sizi mutlu etmeyi isterler.
Ve son kategoride ki erkeklerde inatçılığından dolayı hiçbir şeyi kabul etmez. Onlar dediğim dediktir. Fakat bu sizleri sevmiyor anlamına gelmez böyle düşünmeyin. Böyle yapmaları tamamen onların yapılarıyla ilgilidir.

esiniz sizi aldatiyor mu Eşiniz Sizin İsteklerinize Kulak Veriyor mu?

Bayanlara yönelik bir önceki Ebeveyn ve Çocuk Arasındaki İlişki Nasıl Olmalıdır? başlıklı yazıda "aile ilişkisi, anne bebek ilişkisi ve anne çocuk ilişkisi" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarhanım kari

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ