05 Temmuz 2014

Etlikte Satılık Daire – Ayvalıda Satılık Daire – Beyzade Konutları

” deyince, bölgenin en kaliteli projesi olan akla geliyor. Aksa İnşaat’ın projelerinden biri ile Ayvalı’da satılık daire arayanlar da faydalanabilir…

teras Etlikte Satılık Daire   Ayvalıda Satılık Daire   Beyzade Konutları

Çağdaş konutlar üretmeyi ilke edinen AKSA İNŞAAT, Etlik – Ayvalı’da 94 konut ve AVM’den oluşan Beyzade Konutları’nı Ankaralılar’a sunmaktan onur duymaktadır. Ankara Keçiören’de lokasyon ve mimarisi ile ilgi çeken Beyzade Konutları’nın seçkin sakinlerine hayırlı olması dileklerimizle.

Beyzade Konutları’nı, Ankara’nın merkezinde eşsiz Ankara manzarasına karşı her daireye bir teras anlayışıyla tasarladık.

Kullanışlı ferah mimarisi ile tüm sosyal aktivitelerinize cevap verecek şekilde planladığımız Beyzade Konutları, AVM’si ile size alışveriş kolaylığı sağlayacaktır.

Kentsel yaşamın getirdiği stres ve yoğunluğu unutturacak şekilde planlanan Beyzade Konutları Üçgen Mimarlık’ın övündüğü, en iyi projelerinden biridir ”

Saygılarımızla

Web sitesi: http://www.beyzadekonutlari.com
Telefon: 0312 331 25 72
Adres: Ayvalı Mah. 142. Cad. Pamuklar TOKİ Blokları Karşısı Keçiören / Etlik / Ankara
E-mail: bilgi@beyzadekonutlari.com

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaretlik ayvalıda satılık daireler,beyzade konutları ankara satılık,ankara etlik ayvalida satilik daireler,etlik ayvalı satılık daireler,beyzade konutlarında satılık daire,etlik ayvalıda satılık daire sahibinden com,beyzade konutlar satlk,ankara beyzade konutlarnda satlk ev,etlik ayvalıda satılık,beyzade konakları ayvalı etlik ankara

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ