25 Mayıs 2012

Ev Dekorasyon Örnekleri

Evlerinize şıklık katacak birbirinden yaratıcı ev örnekleri ile hayallerinizin sınırlarını zorlayın.

Eski zamanlarda pahalı ve zor bir iş olan ev dekorasyonu artık yenilerde yapılan şık tasarımlarla daha kolay ve zevkli hale geldi. Bu konuda yapılacak birazcık araştırmayla ev dekorasyon örnekleri üzerine yeni fikirler edinebilirsiniz. Evinizi düşündüğünüzden çok daha ucuza mal olacak şekilde dekore etmeniz mümkündür.Mesela, siyah, kırmızı ve beyaz renklerin kullanıldığı bir ortamda, sade ve etkileyici bir dekorasyon yapabilirsiniz. Sarının çok fazla kullanıldığı bir ortamda da, dinlenme koltuğu, televizyon grubu ve güzel bir kanepeyle oldukça şık ve sade bir görünüm elde edebiliriz.

Özellikle ev dekorasyonu modellerini aktarmadan önce şunu belirtmemiz gerekiyor ki gereksiz eşya, hem hantal bir görüntü, hem de bunaltıcı ve gereksiz masraftır. İşte bu noktada, doğru yapılmış dekorasyon ekonomik olarak oldukça faydalıdır. Ayrıca da evinizde istemediğiniz zıt görüntülerle de karşılaşmamış oluyorsunuz. Banyolarınıza genelde açık renkler, özellikle masumiyeti ve saflığı temsil etmesi cihetiyle beyaz renk bambaşka bir hava verir. Ev dekorasyonu örneklerinde ahşap vernikli malzemelerde banyolarda, kendinizi daha rahat ve doğal hissetmeniz açısından tercih edilebilir. Böyle bir malzeme kullanımı da banyonuzun yeni ve eski karışımıyla bir kontrast oluşturabilir. Tabi pamuklu malzemelerin de açık ve gri renklerde olması, ayrı bir uyum ahengidir.

Yeni tasarlanmış ev dekorasyon örneklerinde mutfaklar evle bir bütünlük oluşturacak şekilde planlanmıştır. Mutfaklarda duvar ve yer renkleri, masa ve sandalyeler dikkat çekmektedir. Yemekleri rahat ve ferah bir ortamda pişirmek, hanımlara oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Oturma odası dekorasyonlarında ise, daha sade ve klasik malzemeler tercih edilmelidir. Burada rahatlığı sağlamak önemlidir. Buna göre kullanacağımız malzeme ve mobilyalar seçmeliyiz. Ayrıca bu malzemelerin sağlam ve çok yönlü kullanışlı olması gerekir. Ev dekorasyonunda özellikle önemli olan bir hususta, aydınlatma malzemeleridir. Bu konuda seçeceğimiz malzeme ve modeller ev dekorasyonun tamamlayıcı ve önemli unsurlarındandır.

Sizler için ev dekorasyon örneklerini bir araya getirmeye çalıştık.İşte birbirinden yaratıcı ev dekorasyon örnekleri..

buyuk ev dekorasyon ornekleri Ev Dekorasyon Örnekleri

dubleks ev dekorasyon ornekleri Ev Dekorasyon Örnekleri

ev dekorasyon ornekleri Ev Dekorasyon Örnekleri

ev dekorasyon ornekleri 2012 Ev Dekorasyon Örnekleri

ev dekorasyon ornekleri 2013 Ev Dekorasyon Örnekleri

ev dekorasyon ornekleri resimleri Ev Dekorasyon Örnekleri

ev ici dekorasyon ornekleri Ev Dekorasyon Örnekleri

kucuk ev dekorasyon ornekleri Ev Dekorasyon Örnekleri

modern ev dekorasyon ornekleri Ev Dekorasyon Örnekleri

modern ev dekorasyon ornekleri 2013 Ev Dekorasyon Örnekleri

yatakodasi dekorasyon ornekleri Ev Dekorasyon Örnekleri

Hepsi de birbirinden yaratıcı dekorasyonlar.Ev dekorasyon örnekleri bunlarla sınırlı değil tabi.Zaman içerisinde yenilenen dekorasyon örnekleri de eklenecektir.Arıca oturma odası dekorasyonuna bakmak isterseniz>> Oturma Odası Dekorasyonu

Bayanlara yönelik bir önceki Oturma Odası Dekorasyonu başlıklı yazıda "dekorasyon, küçük oturma odaları için dekorasyon ve küçük oturma odası dekorasyonu" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev dekorasyon rnekleri,ev dekorasyon örnekleri,Ev-Dekorasyon Örnekleri,ev dekorasyonu,dubleks ev dekorasyon örnekleri,ev dekorasyonu örnekleri resimli,dekorasyon örnekleri,ev hanımlarının ev dekarsyonu,ev dekorasyonu örnekleri,ev içi dekorasyon örnekleri

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ