15 Nisan 2014

Ev Hanımları da Kredi Alabiliyor

Ev Hanımları da Kredi Alabiliyor

veriliyor mu? ? ?” gibi sorular, kredi almak isteyen ev hanımlarının cevabını aradığı soruların başında gelmektedir.

Ev hanımlığı da artık bir meslek dalı haline gelmelidir. Günümüz şartlarında bakıldığında en önemli, tahammül isteyen, en esnek çalışma saatleri olan hatta o çalışma saatleri hiç bitmeyen zor bir iştir.

Ev hanımı denildiğinde herkesin aklında yer eden; evde oturan, hane gelirine katkısı olmayan bir kadın imajı çizilmiş ve maalesef ki çoğu insanın beyninde bu şeklide yer etmiştir. Sadece para kazanıp onu evine getirmek ise sıkıntı, ev hanımları da evde nice işlerini paraya dökebilir. Baktığımızda ev hanımı demek; çocuk bakıcısı, yemek hizmeti veren şirket, ütücü, gündelik temizlikçi vs demektir aslında.

ev hanimlarina kredi sansi Ev Hanımları da Kredi Alabiliyor

Ev hanımlarına kredi şansı

Bankalar da bu çalışkan ev hanımlarımızı görmüş ve artık onlara da kredi kullanma hakkı çıkartmıştır. Özellikle evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarının bu girişimleri, bu yıl (2014)  itibari ile daha da değer kazanmış ve bankalarımız bu çalışmaları kredi imkanlarıyla teşvikte bulunmaya başlamıştır.

Ev hanımlarına bankaların kredi verebilmek için ilk isteyecekleri belge ise hane geçimini sağlayan kişinin gelir belirtmesi olacaktır. Sonrası banka onayına kalıyor ve bu aşamada kaydedildikten sonra krediniz hazır demek oluyor. Ben ev hanımıyım kendim ve ailem için bir şeyler yapmak istiyorum diyorsanız yazımızın bitimiyle beraber hemen elinizdeki işi bir kenara bırakın ve bankalardan bir kaçının şubesine uğrayarak kredi olanakları ve ödeme koşulları için daha ayrıntılı bilgi alın. E hadi ne duruyorsunuz hanımlar? Ev hanımı da olurum kariyer basamaklarını çıkmam koşarım dediğinizi duyar gibiyim.

Ev hanımlarına kredi alabilme şansı, bankaların ev hanımlarına kredi verebilmesi, bazı şeyleri bayanlar için de mümkün hale getirmektedir.

Çeşitli bankaları araştırmanızda fayda bulunmaktadır, hatta aynı bankanın farklı şubelerindeki farklı bankacılar bile farklı yanıtlar verebilirler kredi konusunda. Bu yüzden bankaları iyice araştırmak faydanıza olacaktır. Dolayısıyla ev hanımlarına kredi şansı biraz da bankacıların tavrına bağlı olarak değişebiliyor.

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımlarına kredi 2014,saçım çok kuru,vakko uzun etek modelleri,ev kredi hesaplama,osmanli sac modelleri,tek şişle bebek yelekleri,en zor oda takımı örneklri,ev hanımıyım kredi alabilirmiyim,2014 yılı çanta modelleri,ev hanımları nasıl sigortalı olur

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ