10 Mart 2014

Ev Hanımları Ev Bütçesine Nasıl Katkıda Bulunabilirler?

Ev Hanımları Ev Bütçesine Nasıl Katkıda Bulunabilirler?

Bir çok ev kadını bu soruyu kendine defalarca sormuştur. Evde çalışarak nasıl para kazanabilirim , aile bütçeme nasıl katkıda bulunabilirim en çok sorulan sorulardır. Ev kadınları, el emeği göz nuru dökerek yaptıkları tüm örgü, dantel, banyo lifi, oyalı tülbentleri satarak aile bütçesine katkı sağlayabilirler. Bebeklere yönelik, örgü hırkalar, yelekler olabildiği gibi, dikkat çekici ,şirin süslemeli kurabiyeler yaparak doğum günleri ve ya diş çıkarma zamanlarının kutlandığı günler için neşeli kurabiyeler, şekerler , kapı süsleri de yapılabilir.

ev hanimlarina gelir imkani h2649 300x155 Ev Hanımları Ev Bütçesine Nasıl Katkıda Bulunabilirler?

Aslında yapacak o kadar çok şey var ki önemli olan girişim ruhuna sahip olmak, biraz cesaret ve azim hanımlar. Kadın eli her yeri güzelleştirir, yaptığı her işe sevgisini , becerisini katan kadınların her işi başarıyla halledeceğini biliyoruz. Doğum günü organizasyonu için gerekli pastalar , süsler veya nikah şekeri yapmak.Belki bir market için zeytinyağlı sarmalar veya mantı ya da el açması yufka, hatta börek yapabilirsiniz. İş hayatı yoğun olan bayanlar , ev yemeği özleyen öğrenciler sizin yemeklerinizin tadına bakmak isteyecektir.

Bayanlara yönelik bir önceki Ek İş Fırsatları başlıklı yazıda "ek gelir, ek iş ve ev hanımlarına iş" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlartesettür abartı abiyeler,ev bütçesine nasıl katkıda bulunabilirim,bebek şekeri için örgü patik,evde aile bütçesine nasıl katkıda bulunabilirim,2014 Cantalar,ev kadinlarina is,eve nasıl katkıda bulunabilirim,modern tesettürlü abiyeler,senenin modasi tig ve sis el orgu modelleri,tarz gelin ayakkabıları

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. seda diyor ki:

    hilal

YORUM YAZ