20 Nisan 2014

Ev Hanımları Kredi Kullanabilir mi?

Ev Hanımları Kredi Kullanabilir mi?

Ev hanımları nasıl kullanır?

Sizlere daha önce de ev hanımlarının kredi kullanabilmesi ile ilgili biraz bilgi vermiştik. Şimdi biraz daha detaylı ve bankalar ile ilgili daha kesin bilgiler vermek istiyoruz.  Ev hanımı olsanız da kredi kullanabilme yollarınızdan birkaçından daha bahsetmek istedik.

Ev hanımları da genel olarak birçok nedenden ötürü, krediye ihtiyaç duyabiliyorlar. İhtiyaç kredisi için başvurmak istiyorlar.

  1. İlk olarak bir banka hesabı açtırın. Vadeli hesap olması çok daha iyidir.
  2. Daha sonra bu hesaba elinizde ki mevcut tüm birikimlerinizi yatırın…
  3. Bu işlemleri yaptıktan bir iki hafta sonrasında bankanın müşteri temsilcisini ziyaret ediniz.
  4. Kredi kartı istediğinizi dile getirin. İlk olarak banka hesabınıza bakacaklardır.
  5. Banka hesaptan tatmin olduğunda kredi kartınızı oluşturacaktır.
ev hanimlarina kredi karti kullanimi Ev Hanımları Kredi Kullanabilir mi?

kartı kullanımı

Kredi kullanmak istediğinizde ise bankada vadeli bir hesabınızın olması, ayrıca o bankaya ait bir kredi kartına sahip olmanız kredinizin çıkması için emin olun ki çok faydalı olacaktır. Ayrıca faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz de çok yararlı olacaktır. Bir diğer husus da kira geliriniz var ise teminat olarak gösterebileceğinizdir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da, unutmayın ki internetten veya sms, telefon yoluyla yukarıda belirttiğimiz işlemleri yapmamanız! Birebir müşteri temsilcisi ile görüşmeniz, bankaya gitmeniz gerekmektedir. Bu yöntem daha etkili olacaktır.

ev hanimlarina banka karti Ev Hanımları Kredi Kullanabilir mi?

Ev hanımlarına banka kartı

Banka ismi verecek olursak, Finansbank ev hanımlarına kredi kartı verme ve kredi kullandırma konusunda çok daha esnek.

Tabii ki diğer bankalara da başvurabilirsiniz. Denizbank, Odea Bank, Şekerbank, Vakıfbank, İş Bankası da sırasıyla listeye eklenebilir.

Başarı ve azimle dolu günler….

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımları kredi kullanabilirmi,teb ev hanımlarına senetke kredi verirmi,Ev hanımlarına odeo kredi,odeo bank ev hanımlarına kredi,ev hanımı kredi kullanabilir mi,ev hanımları kredi kullanabilir mi,ev hanımına ihtiyaç kredisi,ev hanımları ihtiyaç kredisi kullanabilirmi,ev hanımı kredi kullanabilirmi,bahar alerjisi neler

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ