28 Kasım 2012

Ev Hanımları Sporla Tanışıyor

Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından faaliyetine başlanacak olan “haydi hanımlar spora” projesiyle Bitlis’teki ev hanımlarının ve çalışan kadınların sporla tanıştırılması hedefleniyor.

Ev Hanımları Sporla Tanışıyor Ev Hanımları Sporla Tanışıyor

Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Güven, Bitlis Halk Eğitim Müdürlüğü ile beraber başlattığımız bu proje doğrultusunda Bitlis ve Tatvan’daki spor salonlarında öncelikle ev hanımlarına yönelik, ayrıca katılmak isteyen çalışan kadınlara da uzman spor hocaları eşliğinde spor faaliyetleri verileceğini söyledi.

Projenin en büyük amacının bütün gününü evde ev işleriyle geçiren ev hanımlarına spor salonlarına ve gençlik merkezlerine giderek sporla tanışmalarına olanak sağlamaktır diyerek projenin 1 Aralıktan itibaren faaliyete geçeceğini annelerimizi, kadınlarımızı, ev hanımlarımızı ve bütün çalışan kadınlarımızı bu güzel projeden yararlanarak spor yapmaya davet ediyoruz diye ekledi. Böylelikle bütün kadınlarımızın spordan uzak kalmaları engellenmiş olacak dedi.

Bayanlara yönelik bir önceki ŞEFKATDER'den İlginç Uygulama başlıklı yazıda "kadın dernekleri, kadına şiddet ve şefkatder" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımlarında spor,ev hanımları icin evde spor,ev hanımları için spor,spor yapan ev hanımları

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ