31 Ekim 2012

Ev Hanımlarına Aerobik, Step ve Pilates Kursları

Antalya’nın Kepez ilçesinde  kadınlara yönelik  yapılan ücretsiz aerobik, step ve pilates kurslarına en büyük ilgiyi ev hanımları gösteriyor.

Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşma da, hem temel belediyecilik hizmetleriyle, hem de sosyal ve kültürel projelerle Kepez ‘i her geçen gün daha yaşanır bir yer haline getirip geliştirdiklerini söyledi.

Ev Hanımlarına Aerobik Step ve Pilates Kursları Ev Hanımlarına Aerobik, Step ve Pilates Kursları

Dengeli ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan sporu halkın ayağına getirdiklerini ifade eden Tütüncü, ücretsiz aerobik, step ve pilates kurslarına boş zamanı olan bütün kadınların, ev hanımlarının katılmasını beklediklerini belirtti. Bu kursların bu yıl ikincisi olduğunu söyledi.

Kursa katılan kursiyerlerin uzman antrenörler eşliğinde, Şafak, Varsak, Beşkonak, Kanal mahallelerindeki  çadır tarzı spor salonları ve Kepez Belediyesi Spor Salonunda aerobik, step ve pilates yaptıklarını söyledi.

Tütüncü, “Hafta içi her gün sabah saat 9.00 ile 10.00 arasında step, aerobik ve pilates derslerine katılan bütün ev hanımları, egzersiz yaparak  hem kilo veriyor hem de sağlıklı bir vücuda sahip oluyorlar. Ayrıca spor yapmayı alışkanlık haline getirerek, sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamış oluyorlar. Kurslar, kişi sınırlaması olmadan yıl boyu devam edecek” dedi.

Arananlarev hanımlarına ücretsiz kurslar,ev hanımlarına ücretsiz kurslar antalya,kapsamlı pilates anatomi kursu

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ