14 Ekim 2013

Ev Hanımlarına İş Fikirleri

, artık 2014 yılında iletişim teknolojisinin bu kadar gelişmesiyle daha kolay ve daha mümkün hale geldi. Emeğinizi daha kolay satabilir hale geldiniz ve evde iş yaptırmak isteyen firmalar ortaya çıktı.

Basit işleri atölye yerine evlerde yapmak hem maliyeti hemde uğraşı azaltır hale geldi bu yüzden bazı küçük atölyeler evlerede iş göndermeye başladı. Ev hanımlarının becerikli ellerinden çıkan işlerin kaliteli olması sebebiylede bu iş git gide yaygınlaşıyor.

Bu yazıda evden en basit iş fikirlerini anlatacağım, fakat müşteriye yada iş verene ulaşması size kalıyor bu konu için yakında hazırlayacağımız yeni web sitemizle karşınızda olacağız. Basit iş fikirleri derken her ev hanımının yapabileceği yada kolayca öğrenebileceği işler mesela evde tesbih dizme işi, tek yapmanız gereken taşları iplerden geçirmek ve tamamdır tesbih hazır. İşin tek zorluğu tesbihin bitişini başlığını hazırlamak olabilir onuda bir kaç antremanla halledebilirsiniz.

Dikiş konusunda usta mısınız?

Bu alanda iddialı olduğunuzu düşünüyorsanız bazı atölyeler tamir işlerini hatta dikişi işlerini (hatta gelinliğe kadar) ev hanımlarına verebiliyorlar. Evdeki bu hobinizi paraya dönüştürmek sizin elinizde.  

Bir başka fikirse, evde mandal işi, mandal parçalarını sanayi makineleri birleştiremiyor insan gücüne ihtiyaç var bu işi ev hanımlarına veren yerleri bulursanız KG başına ücret alarak para kazanabilirsiniz.

Fikir 4 evde anahtarlık yapmak; özellikle turistlerin gittiği yerlerden yerel hatıra olarak almak istediği şeyler olduğu için, yerel el emeği göz nuru anahtarlık yapmakta bir iş olmuş durumda. Evde yemek yapmak, her hamarat ev hanımının kolaylıkla yaptığı bir iş, ev yemeği isteyen bir iş yeri yada ev yemekleri satan bir lokanta evlere iş veriyorsa tamamdır.

ev hanimlarina is fikirleri Ev Hanımlarına İş Fikirleri

El becerileriniz yüksekse ve birazda zevkiniz varsa evde nikah şekeri, bebek şekeri gibi şeyler yaparak para kazanabilirsiniz bunun için evde nikah şekeri yaptıran yerler var bunları bulmalısınız, ben yapabilirim derseniz kısa rehberimiz olan evde nikah şekeri yapımı yazımızı okuyabilirsiniz.  Evden video çekerek yada başka videoları youtube’a yükleyerek para kazanmakta mümkün bunu içinde ev hanımları için youtube’dan para kazanma rehberi yazımızı okuyabilirsiniz.

Unutmayın hangisini seçerseniz seçin birini seçin ve o yolda ilerleyin kendinize bir kazanç kapısı araladıktan sonra o kapıyı açmak kolay asıl mesele o kapıyı bi yerden aralayabilmekte. Bu yüzden bizde ev hanımları web sitesi olarak sizlere hem fikir hemde bazı konularda rehber olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bayanlara yönelik bir önceki Kadınlara iş imkanı Çöp(m)adam Projesi başlıklı yazıda "çevreye duyarlı projeler, çöp(m)adam projesi ve ev hanımlarına iş imkanı veren projeler" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarevde ne yapıp satabilirim,hobi olarak ne yapabilirim,derya baykaldan evde para kazanma yolları,evde hobi olarak ne yapabilirim,ev hanımlarına iş fikirleri,Hanımlarına,evlere mandal işi,evde kolay bebek şekeri yapımı,evde hobi,deryalı fikirler

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. zeynep diyor ki:

  Evde seker paketleme kına paketleme davetiye katlama anahtarlık mandal yapımı itina ile yapılır ilgililere

 2. dilek yakın diyor ki:

  işe ihtiyacım var evde çalışmak istiyorum ne iş olursa yaparım . manisa salihliden katılıyorum ve 5 kişilik grubum var

 3. sefaevyemekleri41 diyor ki:

  1 Eylül 2014, 11:14 pm
  merhaba,
  sefaevyemekleri olarak cemiyet ve özel davetleriniz için yemek , pasta , tatlı, börek ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız.
  Ayrıca yine siparişiniz üzerine doğal , ev yapımı köy ürünleri temin edilir.
  sefaevyemekleri41@hotmail.com adresinden.
  https://www.facebook.com/sefa.evyemekleri.9
  https://twitter.com/sefaevyemekleri
  adreslerinden ulaşabilirsiniz

 4. Aslı diyor ki:

  merhaba, ev işi yapmak istiyorum, tesbih işi de yapabilirim. boncuk işi benzer işlerde…
  geri dönüş yapmanızı rica ederim.
  teşekkürler.

 5. Adınız diyor ki:

  TESPİH İŞİ VEYA MANDAL İŞİNİ YAPABİLİRİM..FİYATIDA U CAZİP GELİRSE NEDEN OLMASIN..!

 6. ilknur diyor ki:

  ben tespih işi nikah şekeri yaparım 2kişiyiz bursada oturuyorum lütfen dönün

  1. Adınız diyor ki:

   evden işi yapımak istiyorum. Ne işi olursa olsun yaparım. Gebze’den katılıyorum. Adım özgül çıtlak.

YORUM YAZ