19 Nisan 2014

Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Eşinize ya da evde maddi yükümlülüğü olan kişiye bağlı kalmadan, ek kartta ne kadar limitim var derdini düşünmeden sadece size ait ve sizin belirlediğiniz limitte sahibi olabilirsiniz..

Ev hanımlarına kredi kartı almak, bankaların bakış açısının değişmesiyle artık çok daha kolay. Nüfus cüzdanı örneği ve adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz, su veya telefon faturanızın aslı ile gittiğiniz her bankadan kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

Onaylandıktan sonra en geç 1 hafta veya 10 günde elinizde olacak kartınıza bir de herhangi bir faturanızı otomatik talimata verdiğiniz anda yıllık kart aidatı gibi bir meblağ da ödemek zorunda değilsiniz. Evinizin en yakınında ki ya da sizin kendinize uygun bulduğunuz bir bankanın şubesine giderek kart talebinde bulunabilirsiniz. Her bankanın işleyiş şekli farklı olduğundan yukarıda belirttiğimiz evraklara ek farklı evraklarda olabilir.

Sevgili ev hanımları hadi onca işi şimdi bırakın ve en yakın banka şubesine gidin. Çünkü banka şubenizden konuyla ilgili en doğru bilgiyi alabilir, kart başvurunuzu yaptıktan sonra bütün gün yaptığınız yorucu işleri bir kenara bırakıp, bankanızdan gelecek olan sadece size ait kartınızı beklemeye koyulabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi kartı ile ilgili olarak; ve başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz…

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımlarına kredi kartı veren bankalar,ev hanımlarına kredi kartı,ev hanımlarına kredi başvurusu,ev hanımı kredi kartı başvurusu,ev hanımlarına kredi kartı veriliyor mu,ev hanımı kredi kartı,ev hanımlarına kredi kartı verilir mi,ev hanımlarina kredi karti verilirmi,ev hanımlarına kredi veriliyomu 2014,ev hanimlarina kredi icin gereken evraklar

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ