12 Nisan 2014

Ev Hanımlarına Mikro Kredi

Ev Hanımlarına Mikro Kredi

Evlerine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları için büyük bir fırsat . Siz de kendi ilgi alanınızla ilgili çalışmalar yapıp ev bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Peki sermayesi olmayan ev hanımları için güzel fırsat olan bu ? Kimlere veriliyor ? Belki sizde bu kredi ile hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. İşte mikro krediye dair bilmeniz gerekenler.

mikro kredi nedir Ev Hanımlarına Mikro Kredi

Mikro kredi nedir, kimlere verilir ?

Mikro kredi kimlere, nasıl veriliyor ?

Mikro krediyi alabilmenin en büyük şartı kadın olmaktır. Çünkü bu proje sadece kadınları kapsar. Kadınların ekonomik alanda aktif olmasını hedeflemektedir.

Mikro kredi almak isteyenin ilk önce 5 kişilik bir ekibi olması lazım. Daha sonra kendi projelerini anlatıyorlar ve ardından bir haftalık bir eğitim sürecine tabii tutuluyorlar.

Kredi miktarı nedir, nerelere başvuruluyor?

Kredi miktarı 100 – 1000 TL arasında ilk başta değişiyor. Daha sonra ise işler ilerledikçe bu para miktarı da artıyor. Kredinin ödenmesi ise haftalık olarak uygun ödemelerle oluyor. Mikro kredi için başvuru yapılabilecek yerler hakkında bilgi vermek istiyoruz biraz da.

Türkiye’nin birçok yerinde mikro krediye başvurabileceğiniz bürolar bulunmaktadır. Sizde en yakın mikro kredi bürosunu öğrenin ve başvuruda bulunun.

Başarılar hanımlar!

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaren güzel kıymalı börek tarifi,ev hanımlarına mikro kredi nasıl alınır,ev hanmlarna mikro kredi nasl alnr,2014 matmazel çanta modelleri,mutfak dolap kulpları,mikro kredı ev kadınlarına,gelinlik altına ayakkabı 2014,2014 sırt çantaları modellerinin adları,canta modasi 2014,derya baykal osmanlı şekerparesi

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. gülden diyor ki:

    bu basvuru yerlerı nerede bulunuyor

YORUM YAZ