15 Ekim 2012

Ev Hanımlarına Sosyal Tesis Sıcaklığı

Gaziantep, Şehitkamil İlçesi Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu kısa bir süre içerisinde ilçenin gururu haline geldi.  Arka arkaya açtığı sosyal tesisler sayesinde ev hanımlarına sosyalleşmenin en güzel ve somut örneğini göstermiş oldu.

Ev Hanımlarına Sosyal Tesis Sıcaklığı Ev Hanımlarına Sosyal Tesis Sıcaklığı

Fadıloğlu, sosyal tesislerde, dikiş, nakış, okuma-yazma, kuran, el beceri kursları ve çeşitli seminerler düzenlenerek ev hanımlarının eve hapsolmaktan kurtulup, aile sıcaklığında bir ortamda çocuklarıyla beraber eğitim almalarını sağlıyoruz dedi.

Ev hanımları, bu hizmetleri bize sunup, huzurlu ve mutlu bir şekilde tesislerde, bu eğitimleri almamıza olanak sağlayan Başkan Fadılıoğlu’na teşekkür ederek, başkanın yorulmadan sürekli kendileri ve ilçe için hizmet ettiğini söylediler.  Özellikle hizmete başlamış olan bu sosyal tesisler sayesinde gün içinde eve hapsolmuş pek çok ev hanımının hayata bakış açıları değişti. Aile sıcaklığını yaşadığımız tesisler sayesinde hayatımız değişti, çok mutlu ve huzurluyuz dediler.

Bayanlara yönelik bir önceki Ev Hanımlarına Kaymek İhtisas Merkezi Açılıyor başlıklı yazıda "ev hanımları ve kaymek, kaymek ve kaymek ihtisas merkezi açılıyor" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarev hanımları nasıl sosyalleşir

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ