Kategori arşivi: Astroloji Burç Yorumları

Ev hanımlarına astroloji ve burç yorumları hakkında güncel bilgiler. Burç yorumlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Doğum tarihine göre kişilik özellikleriniz

Doğum Ayına Göre Kişilik Özellikleriniz

Hepimizin kişilik özellikleri birbirinden farklı. Doğduğunuz aya göre hangi kişilik özelliklere sahip olduğunuzu merak ediyormusunuz? Hep beraber doğduğunuz aya göre kişilik özelliklerinize bir göz atalım.

Ocak

Akıllı, planlı ve programlıdır. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmak ister. Çok eleştirir. Hırslı ve ciddi bir kişiliktir.  Duyarlıdır ve derin hislere sahiptir.  Aşırı dikkatlidir. İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir. Çok çalışır ve üretkendir. Çocukları çok sever. Bünyesi kuvvetlidir. Zor heyecanlanır. Romantiktir ancak aşkını ifade etmekte zorlanır. Çok kolay kıskanır. Evcil ve sadık bir eştir. Sosyal yönden zayıftır.

Doğum Ayına Göre Kişilik Özellikleriniz Doğum Ayına Göre Kişilik Özellikleriniz

Şubat

Özgürlüğüne düşkündür. Hayallerinin peşinden gider. İnatçıdır. Batıl inançlara inanabilir. Kendine güveni pek yoktur. Saldırgandır. Değişkendir. Dürüsttür. Somut şeyler önemlidir. Sessiz ve ağırkanlıdır.

Mart

Esrarengiz ve çekici bir kişiliktir. Rahatına düşkündür. Hizmet etmekten hoşlanır. İyi bir gözlemci ve intikamcıdır. Dikkat çekmeyi, seyahat etmeyi ve hareketli müzikleri sever. Güvenilirdir ve nezaket onun için önemlidir. Duyarlıdır ve kolay sinirlenmez. Tutucu ve utangaçtır.

Nisan

Cesur ve maceraperesttir. Enerji doludur. Sevgi ve ilgisini belli eder. Dostlarını sorunlarını paylaşır ve insanları teselli eder. Mantığıyla hareket eder. Çabuk karar verip çabuk pişman olur. Şevkatlidir ve diplomatiktir.

Mayıs

Dış görünüşe önem verir. Çabuk sinirlenip, kolay sakinleşir. Evde oturmayı ve çocukları pek sevmez. Anlayışlı ve ileri görüşlüdür. İlgi çeker.  Sanat ve edebiyatla ilgilenir. Sert bir yapıya sahiptir. Motivasyona ihtiyacı yoktur.  En hassas bölgesi kulak ve boyundur.

Haziran 

Konuşkan, komik ve eğlenceli bir kişiliktir.  Nazik ve tatlı dillidir.  Kararsız ve hassastır.  Çok inatçıdır, çabuk incinir.  Nezle ve gribe çok yatkın bir bünyesi vardır. Arkadaş edinmekte zorlanmaz.  Aynı anda birden çok şey düşünebilir.

Temmuz

Sempatik fakat anlaşılması güç biridir. Yalnız olmaktan hoşlanır.  Kin tutmaz, zor ikna olur.  Fazla gururludur ve arkadaş sıkıntısı çekmez.  Zor ikna olur. Mide problemleri olabilir. İyi bir sırdaş olabilir.

Ağustos

Bağımsızlığına düşkün ve korkusuzdur.  İlgili, duyarlı ve romantiktir.  Şakalaşmayı ve başkalarına yol göstermeyi sever. Dikkatli ve tedbirli bir kişiliktir ve liderlik özelliği vardır. Ruh bilimle ilgilenir.

Eylül

Sadık ve güvenilir iyi bir konuşmacıdır.  İlişkilerinde her zaman seçici olur. Bilgi ve kültüre çok önem verir. Spor yapmayı ve seyahat etmeyi sever. İnsanların hatalarını yüzüne vurur.  Sorumluluklardan kaçınmaz. Hislerini çoğu zaman kendine saklar.

Ekim

Duygusal bir kişiliktir. Etrafından çok çabuk etkilenir.  Arkadaşlarına önem verir ve herkesle sohbet etmeyi sever. Yapmacıklığı ve yalancılığı sevmez.  Çabuk kırılır.  İlgi odağı olmayı sever. Kararsızdır ve kendine pek güvenmez.

Kasım

Sorumluluk sahibi ve çalışkan bir kişiliktir.  Kontrolün elinde olmasını ister ve iyi bir liderdir.  İçten ve yardımseverdir. Hataları affetmez, iradesi çok güçlüdür ve adil davranır. Eğlenceli, enerjik ve çevresini motive eden bir kişidir.  Herkesi olduğu gibi kabul eder ve derin duygularla sever. Sürprizleri çok sever. İyi bir sır saklayıcıdır. İnsanları çabuk etkiler.

Aralık

Azimli ve sabırsız bir kişiliktir.  Çok sadık ve cömerttir, dostlarını kendinden fazla düşünür.  Sosyal biridir.  Kızgınlığı kısa sürelidir.  Sabırsız ve esprilidir.  Sevildiğini hissetmek ister.

Arananlardoğum ayına göre hangi ünlüsün,doğum ayına gore renk,dogum gunune gore hangi unlusun,ev hanimlarina gore burc yorumlari,doğum ayına göre burç,doğum ayına göre kişilik özellikleri,doğum ayına göre hangi ünlüsün testi,ayına göre burclar,doğum tarihine göre hangi ünlüsün,doğum ayına göre burçlar

El Falına Nasıl Bakılır?

El falına Nasıl Bakılır merak ediyor musunuz? İşte el falına bakmanın tüm detayları…

Elden de mi fal bakılır demeyin, çünkü da çok tercih edilen bir fal çeşididir. El falına nasıl bakılacağı çok kapsamlı bir konudur. El falına nasıl bakılır dediğimiz zaman, ellerimizde ki bütün çizgileri, el ve parmak yapılarını ve çeşitlerini ve bunların anlamlarını iyice öğrenmeliyiz.

Ellerimiz kendimiz hakkında pek çok bilgi verir, Arzularımız, bizi harekete geçiren dürtüler, hoşlandığımız ve hoşlanmadığımız şeyler, insanlarla olan ilişkilerimiz, belli durumlarda ortaya çıkan davranışlarımız ve farklı olaylara verdiğimiz tepkiler. İhtiyacımız olan tek şey bu ipuçlarını çözmeyi öğrenmek.

el falina nasil bakilir El Falına Nasıl Bakılır?

Dört tip el çeşidi vardır. Bunlar;

Toprak el; Dürüstlük ve sağduyularıyla tanınan Toprak eli insanları ciddi kişiler olarak algılanırlar. Fazla romantik değildirler ya da duygularını sözle ifade etmezler ama sadakatlerine ve desteklerine güvenebilirsiniz.

Hava el; Zeki ve esprili olan Hava eli insanının çevresi arkadaşla doludur ama o yakın arkadaş konusunda oldukça seçicidir. Bu kişiler duygusal olarak sabit olmakla birlikte soğuk ve yabancı görünebilirler. Sadakatsizlik bir sorun olabilir.

Ateş eli; Ateş eli olan kişiler elemle sevinç arasında gezinir dururlar. Sıcak ve ilgili arkadaşlar olmalarına rağmen onay ve desteğe ihtiyaç duyarlar. Çabuk sıkılırlar ama bir kez yerleşik düzen kurduktan sonra daimi ve ateşli olurlar.

Su eli; İlgili ve şefkatli fakat aynı zamanda hassas ve romantik olan Su eli insanları ilişkileri konusunda idealisttirler. Kolayca etki altında kalabilirler ve kırılganlıkları yüzünden kaba insanlar tarafından sömürülebilir.

Ellerin incelik ve kalınlıkları da önemlidir onlarda şöyle sıralanır; İnce el, dolgun eldir. Parmak yapıları, avuç içinin önemli yerleri, bunların hepsi ayrı başlıklar altında toplanabilir ama el falına bakılan 3 çizgi vardır onlarda anlamlarıyla şöyle açıklanabilir.

Elinizdeki üç farklı çizginin anlamı;

Kalp çizgisi; Kalp çizgisi duygularınızı, sevme ve sevilme yeteneğinizi aşkınız konusunda yaşayabileceklerinizi gösterir. Genellikle güçlü ve derin bir çizgi aşka ve sevgiye olan düşkünlüğünüzü gösterir. Kalp çizgisi baş çizgisinin üzerinde, orta ve işaret parmaklar arasında başlar ve avucunuzun sonuna kadar gider. Bu çizgi üzerindeki özel işaretler yaşamınızdaki önemli olayları belirtir.

Akıl çizgisi; Tıpkı bir tepenin etrafını çeviriyormuş gibi yuvarlak bir şekil alarak avucun öbür tarafına doğru iniyorsa, bellek çok kuvvetli ve hassasiyet aşırı bir şekil almış demektir. Bu tip insanlarda melankoli görülebilir. Bazen bunlar intiharı bile düşünebilirler. Aksine akıl çizgisi küçük parmağa doğru eğiliyorsa bu öfkeli bir karaktere alamet olabilir, ani bir sinirlenme anında böyle bir insan cinayet bile işleyebilir.

Akıl çizgisi, akıl çizgisi hayat çizgisinden anlıyorsa, bu, bir insanın kendine güveni olduğunu, çabuk karar verdiğini, aceleci olduğunu gösterir. Hayat çizgisiyle akıl çizgisi arasında ne kadar çok mesafe varsa bu, o insanın o derece atılgan olduğunu gösterir. Hayat çizgisini kat ederek diğer çizgilere doğru giden çizgiler genellikle uzun seyahatlere yahut büyük değişikliklere işarettir. Fakat hayat çizgisi derin ise bu seyahatleri yapan, insan neticede daima memleketine döner.

Hayat çizgisi elin avuç kısmından dışarıya, üst kısmına kadar taşıyorsa, bu o insanın hayatının son yıllarını yabancı bir memlekette geçireceğine işaret edebilir. Kırık bir hayat çizgisinin kesildiği o noktada ölüm tehlikesi olduğunu gösterir. Hayat çizgisinin üzerindeki bazı kısımları, yaşlara göre ayarlayarak bu tehlikenin bir insanın hayatında ne zaman belirebileceğini tahmin etmek mümkündür.

Hayat çizgisi sol elde kırık, fakat sağ elde düzgün ise bu, o insan büyük ve tehlikeli bir hastalığa rağmen sağlığına kavuşacak demektir. Hayat çizgisi her iki elde de kırık ise, bu ölüme işarettir. Hayat çizgisi çok ender bir elde görülmeyebilir. Fakat böyle bir şeye rastlanırsa, yani her iki elde de hayat çizgisi yok ise, bu, Ölümün o insanı her an tehdit ettiğine işarettir.

Bununla beraber, şunu da söylemek gerekir ki, başparmak kuvvetli, akıl çizgisi gayet net ve bariz is, gayet zayıf bir hayat çizgisi olan bir insan dahi bütün tehlikelere rağmen uzun ömürlü olabilirler. Bu bakımdan, bir insanın kaç yasında öleceğini tahmin etmek zordur. Hayat çizgisinin hemen altında ve ona paralel bir Merih çizgisi varsa, bu o insanın büyük bir enerjiye sahip olduğunu gösterir. Bunlar elimizde ki çizgilerin birkaç kısa örneğidir.

Dediğim gibi çok geniş kapsamlı bir konudur. Ancak her şeyi tam manası ile bilirseniz ancak bu fala bakabilirsiniz.

ArananlarEl Falı Nasıl Bakılır,el falıma bakmak istiyorum,el falına nasıl bakılır ve cızkıler anlamı,el falına nasıl bakılır,el çizgilerinin anlamı,el falında çıkan çizgiler ve anlamları,pasta tarifi bakmak istiyon,El falı nasıl öğrenilir,el çizgilerinin anlamları,el falına bakmayı öğrenme

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

, çok  uzun  yıllardır  merak  konusu  olmuştur.  falı nasıl  bakılır,  sorusu  her kesimden  insanın  sorduğu  ve  öğrenmek istediği, bir konudur. Tarot, çok çabuk öğrenilecek bir gelecek yorumlama çeşidi değildir.

Tarot falı nasıl bakılır, sorusunun cevabını almanız için öncelikle deste sahibi olmanız gerekmektedir.  Bol bol pratik yaparak  sizde profesyonel Tarot falcısı olacak, gelecekten tahminler verecek konuma bir süre sonra gelmeye başlayacaksınız.

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Tarot açılımından önce,  yapmanız gereken Tarotun,  tarihini bilmek,  kartları öğrenmek ve bu şekilde de aranızda mistik bir bağ kumak. Öğrenmek için öncelikle bu bağı oluşturmak gerekir.

Tarot kartlarının tarihçesi, kartların anlamları gibi  gizlidir. Bu konuya dair bir çok açıklama yapılmaya çalışılmıştır ama,  kesin bir bilgi yoktur. Kartların çizimine M.S 618  tarihinde Çin’de egemen olan Tang hanedanı zamanındaki paraların örnek alındığı söylenmektedir. Kartlar yüzyıllar boyu değişik kültürlerde pek çok şekle girmişsede, sembolik figürleri değişmeden kalmayı başarmıştır.Dünyayı dolaşmakta olan  Çingeneler sayesinde, Tarot böylesine yaygın hale gelmiştir.

Tarot bir asır kadar evvel Avrupa’nın bir çok ülkesinde  biliniyordu. Bu kadar eski tarihlerden beri süre gelmesi,  insanların her zaman geleceğe olan  merakının eksilmeden süre geldiğini göstermektedir.  Geleceği öğrenmek için her zaman bambaşka  yöntemlere yer verilmiştir. Bu yöntemlerin en güvenirlerinden olan  Tarot yüzyıllardır çok  başarılı sonuçlar vermiştir.

Tarot’tan  istenilen bilgiyi sağlamak için en önemli şey  kartların anlamlarına inanmaktır. Yaşadıklarımızı ve geleceği hiç birimiz değiştiremeyiz. Fakat kartlara verdiğimiz enerji sayesinde, danıştığımız sorulara alacağımız cevaplarla merak ettiklerimizi yanıtlayabilir ve yönümüzü çizebiliriz. Tarot falı, özel zamanlarda, özel insanlara bakilan bir falmis gibi görülür. Ama Tarot, bakan kisi için her an özel ve her insanı da özel kabul eder. İsterseniz mistik dekorlu, loş ışıklı ve sakin bir yerde olun, isterseniz kalabalık, gürültülü bir caddede kartları açıp yorumlayın. Hiçbir önemi yok. Eğer geleceği görme yetisine sahipseniz  ve karsinizdaki insanin ruhunu okuyabiliyorsanız, zaman, mekan ve kişinin sosyal konumu  önemini yitirir.

Elbette güzel dekorlu, mistik eşyalarla süslü,  kimsenin el sürmediği, Tarot kartları  ve masada yanan bir mumun olduğu oda da Tarot açmak,  keyiflidir. Ve sizin daha iyi konsantrasyon olmanıza  yardımcı olur.

Tarot  kartlarını ,iyi yorumlayan insanların, desteyi  kullanmaya başlamadan öncede, 6.hissi, sezgileri güçlü olduğu bilinir. Kartlar sezgilerin yön bulmasini sağlar. Zamanla daha güçlü ve doğru tahminler yapmaya başlarsınız.

Tarot bakmanın da bir takım sakıncaları var.  İyi yanları olduğu gibi, kötü yanları da var.Örneğin, eğer karsınızda ki insan çok sıkıntılıysa, onun negatif enerjisi size geçebilir. Bu yüzden olabildiğince saydam, ve ayna gibi alınan görüntüyü yansıtan  olmak zorundasınız.

tarot fali nasil bakilir Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Burada en önemli etken soru cevap yöntemi ile kartların işaret ettiği noktayı tam olarak tespit etmektir. Tarot geçmişi ve bugünü, tüm yaşananları net bir sekilde ortaya koyar ve siz ondan hiç bir şey saklayamazsınız. Eğer geçmişi yorumlayamazsanız,  gelecekle ilgili tahminlerinizin netliği  azalır. Tarot açılımı yaptığınız kişinin, kişiliğini ve son günlerdeki ruhsal durumunu kartları kullanarak ortaya çıkarmalısınız. Bu çok önemli, neden mi?  Çünkü, sizin ve karşınızdaki insan arasında bir bağ, güven oluşmasını sağlar. Bu güven geleceği daha iyi görebilmek için size  yardımcı olur. Şimdi sizlere özetle,Tarot kartlarından bahsedeceğim.

Tarot kartları, 22 Majör Arcana ve 56 Minör Arcana, olmak üzere iki çeşit gruptan oluşacak. Majör(Büyük)  Arcanalar ruhsal gelişmeleri, ana değişimleri içerdikleri sembolleri barındırırlar. Minör Arcanalar da,  yaşamın içindeki sembolleri, kişileri, ilişkileri, sevgiyi,  başarıları, engelleri, tehlikeleri, iş hayatını,  maddi sıkıntıları,  zaferleri, yenilgileri… Günlük hayatın  içinde etkili olan her durum simgesel olarak Minör(Küçük)  Arcana kartlarında işlenmiştir.

Büyük arkana özel ve anlamlı durumları tanımlamaktadır. Roma rakamlarıyla 0 ve 1-21 olarak numaralandırılmıştır.  Bu destede, Deli, Büyücü, Başrahibe, İmparotiçe, İmparator, Başrahip, Aşıklar, Savaş Arabası, Kuvvet, Münzevi, Kader Çarkı, Adalet, Asılmış Adam, Ölüm, Denge, Şeytan , Yıkılan Kule, Yıldız, Ay, Güneş, Uyanış ve Dünya kartları bulunmaktadır. Bu kartlar hayatta ki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının anlatır. Küçük Arkana ise, 10 kart Asalar, 10 kart Kılıçlar, 10 kart Kupalar, 10 Tılsımlar ve geriye kalan 16 kart ise Saraylı Kartları’dır. Küçük Arkana günlük yaşamımızdaki koşulları ve olayları anlatır.

Asalardan oluşan kartlar; Başarı, savunma, mücadele etme ve rekabeti anlatır. Kupalar; Sevgi alışverişini ve sevdiğimiz birini çevreleyen olayları gösteren hayatın, duygusal yönleriyle ilgilidir. Bu kartlarda hayatımızın iniş, çıkışlarını, ilişkileri, aşkı ve aileyi görürüz. Kılıç da ise, problemler ve güçlükler ana temadır. Tılsımlar ise, bize hayatın pratik,  gerçekçi ve maddesel yönünü göstermektedir.Bu anlattıklarım kartların anlamlarıdır fakat, yorum içinde ve kartların geliş bakımından yorumda değişiklikler meydana gelir.

Tarot kartı, açılımlarında söz etmek istiyorum;

Hayaller ve Amaçlar Açılımı; Hayaller ve Amaçlar açılımı, şuan da ki amaçlarınız ve hayalleriniz hakkında açıklamalar yapar.

Rüzgarlı Yol Açılımı; Bu açılım, vermeniz gereken kritik kararlar hakkında size yorum yapar.

Celtic Açılımı; Celtic Çapraz açılımı, en çok kullandığımız açılımdır. Açılımı kullanan kişinin,  yaşamına ışık tutan için bilgi verir.

Astrolojik Açılım; Bu açılımda her kart kendi üstünde bir kişilik olarak tanımlanır. Her kart bir astrolojik evi simgeler ve o simgenin kuvveti veya zayıflığını açıklar.

İlişki Açılımı; Bu açılım,  kişinin diğerleri ile olan ilişkisi açılımında ihtiyaçlarını, eksiklerini ve farklılıklarını açılar bu açıklamalara iki taraf içinde geçerlidir.

Gezegensel Açılım; Bu açılım, sizin şu andaki yaşamınız hakkında birden çok şey söyleyebilir.

Doğum Günü Açılımı; Doğum günü açılımı, gelen doğum gününüzden önce bir amacın yerine getirilmesi ile ilgili olarak bilgi veren bir açılımdır.

Mandala Açılımı; Mandala açılımı,  sizin manevi  yönünüzle ilgili olarak açıklamalar getirir.

Yıldız Açılımı; Yıldız açılımı,  genellikle özel sorular üzerinde yoğunlaşır.

Yaşam Ağacı Açılımı; Yaşam Ağacı açılımı, genel olarak yaşamınız hakkında bilgi verir.

Çapraz ve Üçgen Açılımı; Bu açılım, yaşamınızın nereye doğru gittiğini genel olarak irdeler ve açıklamalar getirir.

Rüzgarlı Yol Açılımı; Bu açılım, vermeniz gereken kritik kararlar hakkında siz yorum yapar.

Sizler de bu açılımları öğrenerek hem kendi hayatınız hemde çevrenizde ki insanların hayatları hakkında öngörüye sahip olabilirsiniz.

Arananlartarot bakmanın püf noktaları nelerdir,tarot falı bakmayı öğren,tarot falı nasıl öğrenilir,tarot nasl baklr video,tarot hayat ağacı yöntemi,tarot açılımları nelerdir,nasıl tarot öğrenilir,geleceğini öğrenmek için tarot falı,tarot fal,celtic çapraz falı nasıl bakılır

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

?

Bilinmeyene duyulan merak yüzyıllardır herkesin ilgi alanıdır. Bu merakı gidermek içinde kullanılan yöntemlerden biri, kahve falıdır. Kahve falına nasıl bakılır, dediğimizde ise çok geniş kapsamlı bilgi ve birikim gerekir. Tabi ki, neticesin de fala inanma, falsızda kalma iyi bir yorumdur. Kahve falına, nasıl bakılacağı yorum yapan kişiye göre değişir. Fakat temel kurallar vardır. Kahve falına nasıl bakılacağı, bakan kişiyle fala baktıran kişi arasında ki elektrikle doğru orantılıdır. Kahvenin içindeki şekillerin ne anlama geldiği, neleri haber verdiği ve nasıl yorumlanması gerektiği önemli bir husustur. Fal için yapılması gereken bir hazırlık vardır. Onları açıklamak istiyorum. Ben kendi baktığım gibi açıklamayı tercih ediyorum.

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Öncelikle kahve falı baktırmak isteyen insan, kendine baktıracaksa fincanı içe doğru, başkasının ya da dış çevrede ki gelişecek durumlar içinse, dışa doğru kapatmalıdır. Baktırmak istediği konuya odaklanmalıdır. Çok fazla fincan kapatılırken sallanmamalıdır. İlk önce fincana, daha sonra da tabağa bakılır. Kahve telvesi yeterli miktarda olmalıdır. Kahve aynı yerden içilmelidir. Soğumamış fincan kaldırılmaz. Fincan sapından tutularak saat yönünde yoruma başlanır. Bir yön koymazsanız bağlantı kuramazsınız. Sağ tarafında kalan şekiller olumlu şekiller olarak yorumlanır, sol tarafında kalan şekiller olumsuz şekiller olarak yorumlanırlar. Üstünde kalan şekiller için olaylar kısa bir zaman sonra gerçekleşecek olaylardır ve altında kalan şekiller için olaylar daha uzun bir zaman sonra gerçekleşecek şeklinde yorum yapılır.

kakve falina nasil bakilir Kahve Falı Nasıl Bakılır?Tabi ki bakan kişinin hisseleri de çok önemlidir. Önsezileri kuvvetli olan insanların yorumu da bir o kadar güçlüdür. Fala bakılırken bir akıcılık sağlanmalıdır, anlaşılır olmalıdır. Danışan kişi sürekli araya girmemelidir ve enerji bozulmamalıdır. Soracağı soruları sona bırakmalıdır.

Birde fincandan sonra tabağa bakılır. Tabağa bakma ise şu şekilde yapılmalıdır. Kahve tabağının içindeki telveyi süzülür, tabak dik şekilde tutulur, gözümüzle dört parçaya bölmeliyiz. Şimdi de fincanda gördüğümüz şekilleri veya benzerlerini bu bölümler içinde aramaya sıra gelmiştir. Tabak falında da fincan falındaki gibi önce renge bakarak başlamalıyız. Tabak da bulunan telvenin şekline bakmalıyız. Tabağa bakarken, yorumlarımız fincanla tutmalıdır. Yorumlamak biraz daha zordur ve dikkat edilmesi. Falın yorumunu yaparken dikkat etmeliyiz. Çok fala vurgu yapıp karşıda ki kişiyi çok üzmemeli ve çok sevindirmemeliyiz ki, ruh durumunu bozmayalım. Kahve falında ki bazı ilgin şekillerin yorumunu vermek istiyorum.

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Ada çıktığında; Hiç beklemediğiniz bir paraya kısa sürede kavuşacağınızı,

Ağaç da, mutlu bir yaşamın olacağını, atın evliliğe, yanan ateşin ayrılığa, cücenin dostlarınızla neşeli, huzurlu bir gün geçireceğine yorumlama yapabilirsiniz.

Bunun gibi binlerce şekilden bahsedebilirim, ama önemli olan ne hissettiğinizdir. Bakan kişi bambaşka bir yorumda yapabilir. Başta da değim gibi, fala inanmayın ama falsızda kalmayın…

Arananlarkahve falı ogrenmek ıstıyorum,fal bakmayı öğrenmek istiyorum,fal bakmayi ögrenmek,kahve falı bakmayı öğrenmek istiyorum,kahve falımın bakılmasını istiyorum,kahve falı nasıl bakılır öğren,kahve falı bakmayı öğren,fal bakmayı öğren,KAHVE FALI ÖĞRENME,kahve fali bakmayi ögrenmek

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Balık burcunda doğanlar çok hassastır ,iyi niyetli ,yumuşak ve çok merhametlidir.İç dünyası çok renklidir.Duygulardan oluşmuş bir burç olan balık hayatta karşılaştığı kötü durumlar karşısında yıkılabilir ama kendi kendini aldatma yeteneğiyle durumu görmezden gelebilir.Sezgileri çok gelişmiş olduğu için gerçeklere hazırdır.Fakat gerçeklerden kaçamayacağını anladığında zararlı maddelere eğilim duyabilir.

Balık burcunu taşıyanlar kuşkucu dur, ama güçsüz değildir.Ünlü pek çok yazar ve sanatçı bu burçtan dır.Hayal gücü sayesinde kendini mutlu edecek şeyler düşünür.Sohbeti  yumuşak ve tatlıdır.Hafif müzik dinlemeyi sever ,güzel şeylere ve renklere ilgi duyar.

balik burcu gunluk burc yorumlari Balık Burcu Günlük Burç YorumlarıBalık burcu insanının aşkı muhteşemdir ,romantik ve iyi bir sevgilidir . Sevdiğinin sadece iyi yönlerini görür onu yüceltir.Hayal kırıklığı yaşarsa aşkı söner ama kısa zamanda tekrar aşkla sever.Mutlu olmak için umut edecekleri bir şey olmalıdır,çünkü rutin bir hayat onları sıkar.Ama bir amaca ulaşmak için savaşçı ruhları yoktur.Fakat çok yaratıcıdırlar.Bağlı olduğu  neptün gezegeni hayalleri temsil ettiği için çevreye uyum sağlama yeteneğini de bu burca verir.

Hayalci ve duygusal  Balık burcunun bu günkü yorumuna da bir göz atmak ister misiniz ?

ArananlarBu günki balık burcu,Balık burcu bu günki,balk burcu gnlk fal,balık burcu günlük burç yorumu aşk,balık burcunun bugünkü yorumu,bugünkü balık burcu yorumu