Kategori arşivi: Duyurular

Ev Hanımlarına gerek ekonomik, gerekse sosyal alanda çeşitli imkan ve iş fırsatlarının duyurulduğu bölüm.

Aşk Kurabiyeleri

Aşk Kurabiyeleri

Sevgilinizin yaklaşıyor mu? Ya da yakında evlilik yıl dönümünüz mü?

Özel günlerde, eşimize ya da sevgilimize olarak ne alacağımızı düşünmek oldukça yorucudur. Farklı ve değişik bir seçebilmek için bazen günlerce düşünürüz. Bizim için değerli olan kişiye, beğeneceği bir almak isteriz. seçerken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var. Mesela uygunsuz bir ortamda ve kalabalıkta, hediye paketinden bir iç çamaşırı çıkması hiç hoş olmayabilir:) Bu nedenle kişiye özel bu tür hediyelerin baş başa iken verilmesi gerekir ki paketi açan kişi mahcup ve pişman olmasın. Diğer bir konu ise karşımızdakini ne kadar iyi tanıdığımızla alakalıdır.

Uzun zamandır flört ediyorsak, sevgilimizin nelerden hoşlanabileceğini de biliyoruzdur. Ancak henüz çok iyi tanımıyorsak ve birlikteliğimiz çok yeni ise hediye seçimi çok daha yorucu olacaktır. Bu durumda sevgilimize, beğenilmeme ihtimali çok düşük olan  bir şeyler hediye etmeliyiz. Mesela :) Çeşitli şekillerdeki kurabiyeler, beğenilmeme ihtimali çok düşük olan hediyelerden biridir. Neticede bay, bayan herkes genelde sever. Sevdiğinize aşkınızı anlatmanın en tatlı yolu, bu aşk kurabiyeleri olabilir. Kırmızı kalp şeklinde hazırlanan aşk kurabiyelerinin üzerine isim ya da çeşitli notlar da yazılabiliyor. Diğer bir seçenek de harf şeklindeki kurabiyelerden oluşan ‘’’’ cümlesidir. Ona henüz bu iki kelimeyi izleyemediyseniz, bu kurabiyeler aracılığıyla aşkınızı dile getirebilirsiniz. Kırmızı kalpli, şık bir kutuda sunacağınız Aşk Kurabiyelerini sevgilinizin de çok beğeneceğinden eminim. çeşitlerini görmek için nsnbaby’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Aşk Kurabiyesi 300x225 Aşk Kurabiyeleri

Aşk Kurabiyesii 300x225 Aşk Kurabiyeleri

 Aşk Kurabiyeleri

Kalp Kurabiyeler 300x225 Aşk Kurabiyeleri

Arananlarkalp aşk,ask kalp,kalpli aşk resmi,aşk kalp resmi,kalplI ask resimleri,kalpli aşk resimler,iki kalp aşk,kalp resmi aşk,aşk kurabiyesi tarifi,iki kalp

online eğitim nedir

Online Üniversite ile Mezun Olmak

Hanımlar istenilince yapılamayacak şey yoktur sözü ile tamtamına örtüşen bir fırsattan bahsetmek isterdik sizlere. Evet yanlış duymadınız online eğitiminden bahsediyoruz. Bilgi güçtür ve bilgiye ulaşmak kolay olmalı sloganından yola çıkarak, üniversite Plus adı altında kurulan bir sitenin sizlere sunduğu olanaklar oldukça güzel.

Dersler tamamen ücretsiz

Reklamcılık, pazarlama, satış liderlik, yoga, tarih, matematik, finans ve daha pek çok dalda görebiliyorsunuz. Derslerinizi üniversite hocalarından alıyorsunuz. Üniversite Plus’ a kayıt olmak tamamen ücretsiz. Ayrıca almak istediğiniz eğitim doğrultusunda ders önerisinde de bulunabiliyorsunuz. Dersler sonucunda bir sertifikaya da sahip olabiliyorsunuz.

 

Yüzyıllardır süregelen üniversite eğitimini kökten değiştirecek bir sistem bu. Markado group çatısı altında ciddi yatırımlar yapılarak kurulan oluşum müthiş bir fırsat. Dahil olduğunuz bu sistemle beraber pek çok projeye de ortak oluyorsunuz, etkinliklere katılıyorsunuz, gerçek hayatta kurulacak işbirlikleri için sağlam temeller atabiliyorsunuz. Hayata bakış açınızı olumlu yönde geliştirecek olan bu sistemden  haberdar olmanızı istedik. Klasik üniversite eğitiminden ayrı olarak, daha farklı ve özgün platformda sahip olduğunuz bilgilerin tazelenmesi, fırsat ya da  imkan bulamadığınız eğitim görme hakkınıza destek sağlanması, özgüvenizin daha sağlıklı bir yapıya kavuşturulması gibi birçok açısından harika olan bu projeye göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

online eğitim Online Üniversite ile Mezun Olmak

Online eğitim nedir ?

 

Yurt dışında oldukça yaygın

Bu sistemin yurt dışında da pek çok örneğinin olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Ayrıca belirtmek isteriz ki, İngiltere de dünya  çapında 24 üniversite bedava diploma programını başlattı. Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede katılmak isteyenler tablet, akıllı telefon veya bilgisayarlar aracılığı ile bu programa dahil olabiliyorlar. 5 yada 6 haftalık kısa kurslardan sonra uzun üniversite diploma programına kayıt yaptırabiliyorsunuz. Bir detayı daha belirtmek de fayda var ki zaman içerisinde verilen kurslardan para alınabileceği açıklaması da yapıldı. Birmingham,Bath, Warwick, King’s College London, Leeds ve Abdullah Gül’ün iki yıl yüksek lisans yaptığı Exeter gibi  ünlü üniversiteler  ücretsiz online dersleri geliştiren üniversiteler arasında bulunmakta.

Başarıya giden yolda bol fırsatlı, umut dolu günler dileği ile.

Arananlar3 aylık bebek gelişimi nasıl olmalı,kostebek tatlısı,irmikli ekerpare tarifi,ko burcu gnlk fal,en yeni dantel modelleri,ev yapımı tavşanlı anahtarlık yapımı,cocuk odası dizaynı,çiçek bölümleri,yemeni rnekleri,ili kfte yapm
Kadınlar için yazarlık yapmak

Sitemize Yazar Alımları Başlamıştır!

Türkiyenin En Büyük Ev Hanımları Portalında Siz de Yerinizi Alın.

Yazı yazarak, yazarımız olarak para kazanın!

yazar alimlari Sitemize Yazar Alımları Başlamıştır!

Sitemizde yazar olarak para kazanın!

Lütfen dikkat!

Biz de evhanimlarina.com sitesi olarak, ev hanımlarına ya da bayanlara evde iş imkanı sunuyoruz.

Sitemizde yazarlık yaparak ve sitemize yazı yazarak, sizler de aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Tecrübeli olduğunuz herhangi bir konuda (Örneğin; yemek tarifleri, dini konular, sosyolojik konular, makyaj, emeklilik, sigorta, çocuk yetiştirme tecrübeleriniz, ailelere öneriler, püf noktalar, saç bakımı, moda, diyet, astroloji, bankacılık, evlilik, nişan, düğün, dantel, örgü gibi konular ya da yazmak istediğiniz herhangi bir konuda) ya da benim de söyleyeceklerim binlerce kişiye ulaşsın diyorsanız, sitemizde yazar olunuz ve yazdığınız her yazıdan para kazanın.

Yazar olmak için lütfen bize mail atınız. Yazmak istediğiniz konu ile birlikte, isim soyisiminizi bilgi@evhanimlarina.com‘a mail atınız. Detaylar tarafınıza bildirilecektir.

Eğer sizin de söyleyecekleriniz varsa ve söylediklerinizi binlerce kişi duysun istiyorsanız, sitemizde yazarlık için başvurunuzu yapınız…

Başvuru için bilgi@evhanimlarina.com adresine mail atarak, hangi konuda yazmak istediğinizi belirtiniz.

Arananlarev hanımlarına evde işbaşvuru,amımı yalarmısınız,ev hanımları platformunda yazarların yazılarını göster,i bavuru makalesi,ızmır balcovada ev hanımları ıcın ıs ımkanı nıkah sekerlerı yaptıran adresler,yazar alımı,yazar alımları