Kategori arşivi: Gündem

Etlikte Satılık Daire – Ayvalıda Satılık Daire – Beyzade Konutları

” deyince, bölgenin en kaliteli projesi olan akla geliyor. Aksa İnşaat’ın projelerinden biri ile Ayvalı’da satılık daire arayanlar da faydalanabilir…

teras Etlikte Satılık Daire   Ayvalıda Satılık Daire   Beyzade Konutları

Çağdaş konutlar üretmeyi ilke edinen AKSA İNŞAAT, Etlik – Ayvalı’da 94 konut ve AVM’den oluşan Beyzade Konutları’nı Ankaralılar’a sunmaktan onur duymaktadır. Ankara Keçiören’de lokasyon ve mimarisi ile ilgi çeken Beyzade Konutları’nın seçkin sakinlerine hayırlı olması dileklerimizle.

Beyzade Konutları’nı, Ankara’nın merkezinde eşsiz Ankara manzarasına karşı her daireye bir teras anlayışıyla tasarladık.

Kullanışlı ferah mimarisi ile tüm sosyal aktivitelerinize cevap verecek şekilde planladığımız Beyzade Konutları, AVM’si ile size alışveriş kolaylığı sağlayacaktır.

Kentsel yaşamın getirdiği stres ve yoğunluğu unutturacak şekilde planlanan Beyzade Konutları Üçgen Mimarlık’ın övündüğü, en iyi projelerinden biridir ”

Saygılarımızla

Web sitesi: http://www.beyzadekonutlari.com
Telefon: 0312 331 25 72
Adres: Ayvalı Mah. 142. Cad. Pamuklar TOKİ Blokları Karşısı Keçiören / Etlik / Ankara
E-mail: bilgi@beyzadekonutlari.com

Arananlaretlik ayvalıda satılık daireler,beyzade konutları ankara satılık,etlik ayvalı satılık daireler,beyzade konutlarında satılık daire,beyzade konakları ayvalı etlik ankara,ankara beyzade konutlarnda satlk ev,beyzade konutlar satlk,etlik ayvalıda satılık daire sahibinden com,beyzade konaklari satilik ankara,etlik ayvalıda satılık

2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

Her yıl trendlerinde bir takım değişiklikler yaşanmakta. Kadınlar yıllar geçtikçe , doğal yapılarını gölgelemeyecek , fakat saklı kalan özelliklerini de ön plana çıkartabilecek makyaj teknikleri ile daha sofistike bir görüntüye bürünmekte. İşte 2014 yazında da hanımlar , hem zarif hem de sade görüntüleri ile parlayacaklar. Gözleri ön plana çıkartan dokunuşlarla cesaretlerini de gösterecekler.

göz4 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

Siyah ve siyahın tonlarını gözlerde yine kullanabileceğiniz gibi , bol bol renk de kullanabileceksiniz. Farklı renkleri kullanmaktan bu yaz çekinmeyin ! Lila pembe, dore ! Dudaklarda ise kiremit tonları , şeftali, kırmızı hakim olacak. Dudak kontürü ise tamamen kalkmış durumda. Elmacık kemikleri yine önde. Dolayısı ile allık şart. Fakat doğal rengini gölgelemeyecek şekilde uygulanmalı . 2014 yazında da pudra kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Pudrayı mutlaka kullanmak durumunda iseniz sünger değilde, Fırça kullanmanız çok daha doğru olacaktır. Yaz ayların da güneşin nimetlerinden faydalanmak tabiki isteyeceksiniz. Bronz bir ten ,çok daha sağlıklı bir görüntüye sahip olabilmeniz için en önemli yardımcınız. Yanmış teninize yapacağınız makyajda , kullanacağınız rengi tek bir noktada uygulamanız önemli. Örneğin yanmış teninize pembe ağırlıklı bir makyaj yapma niyetinde iseniz, seçtiğiniz rengi sadece dudak, sadece gözde kullanmalısınız. Yüzünüzün her hattına , yanaklarınızda dahil olmak üzere pembe rötuşlar yaparsanız , bronz teniniz sizi olmak istediğinizden daha farklı kötü gösterecektir.

göz2 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

2014 yaz oje renkleri cıvıl cıvıl ! Özellikle , şeftali ,fuşya, mercan rengi ,açık mavi, buz mavisi, yeşil ve tabiiki kırmızı ön planda. Kirpikler  ise mavi , mor , yeşil rimeller ile  diğer yıllardan daha fazla renklere kapılarını açmış durumda . Yalnız dikkat edilmesi gereken nokta ise , renkli rimeli uyguladığınızda  göz kalemi değil de , likit kullanmanızdır. Renkli göze sahip olmayan hanımlar, yeşil rimeli kullanmaktan kaçınmalıdır, mor rimel ise siyah likit ile desteklenerek kullanılabilir. Mavi rimel ise gözlerini çok daha parlak gösterecektir. Diğer bir önemli husus ise renkli rimelleri en az 3 kat sürmeniz gerektiği. Daha az kullanırsanız renk performansını gösteremeyecek ve kirpikleriniz hoş olamayan bir görüntüye sahip olacaktır.

oje 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ

İşte ana hatları ile ve uygulama teknikleri! Mutlu ve dilediğiniz güzellikte geçecek bir yaz dileği ile hanımlar!

Arananlarbit ly,buyuk goze eyeliner

Ev Hanımları Emekli Oluyor

belirtilen durumları taşımak ve asgari ücretin yüzde 32′sini prim borcu ödeyerek isteğe bağlı emekli olabiliyorlar. Her ev kadının en büyük problemlerinden biri de . Son değişen kanunlarla birlikte ev kadınlarının da isteğe bağlı prim ödeyerek emekli olmalarının önü açıldı.

Sigortalı bir işte çalışmıyorsanız, 18 yaşını doldurmuşsanız ve Türkiye’de ikamet ediyorsanız hemen SGK’ya başvuru yapıp isteğe bağlı emeklilik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ödemeniz gereken primi ise siz belirliyorsunuz. Ödemeniz gereken primin alt limiti ise asgari ücretin yüzde 32′si. 2014 yılının ilk 6 ayı için belirlenen brüt asgari ücret 1.071 lira. Bunun yüzde 32’si ise 342 lira 72 kuruştur. Bu miktar en düşük ödenecek rakamdır.

ev hanımları emekli oluyor Ev Hanımları Emekli Oluyor

Ev hanımları nasıl emekli oluyor ?

Çokça duyduğumuz bir uygulama var, bu konuda da uyarmak istedim. Özellikle ev kadınları, bazı tanıdık şirketlerde çalışmadıkları halde hatır olarak sigortalı gösteriliyor. Bu uygulama tamamen yasa dışıdır ve büyük cezalarla karşılaşma riski vardır. Ceza bir tarafa, eğer tespit edilirse ödediğiniz tüm paralar ve sigortalılık zamanları boşa gider. Bizden hatırlatması…

Arananlarev hanımı emekliliği nasıl olur,ev hanımlarına asgari ücret,ev hanımları nasıl emekli olur,evhanımları tarım koparatifinden nasıl emekli olur,yutdısında oturan bıresel ev hanımları emeklılık ıcın kac dolar odemek lazım

2-5 Yaş Arası Çocuklarda Kardeş Kıskançlığı

Hayatımızın neşe kaynağı olan çocuklarımız, bizim Dünya merkezimiz oluveriyorlar biranda.Onları en iyi şekilde yetiştirmek elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteririz.Fakat bazen çocuklar bize inanılmaz şekilde tepkiler verir.Süpriz bir ikinci kardeş Dünyanın odak noktası olarak bilen ilk çocuğa çok ağır gelebilir.Elimizden geldiğince kıskançlğı ortadan kaldırmaya çalışsak bile bazen imkansız hale gelebiliyor.
Bu durumun içinde olan bir anne olarak sizinle gözlemlerimi paylaşmak isterim.
Benim oğlum kız kardeşi doğduğunda henüz 23 aylıktı. Çok uslu ve sakin bir çocuktu.Etrafımdakiler imrenerek bakıyorlardı.

Kardeşinin eve geldiği ilk günden itibaren tırnaklarını diplerine kadar yemeye başladı.Aşırı öfke, sinir, her şeye ağlama,bebek taklidi yapma, kısaca hayat çekilmez hale gelmişti. Özellikle aile bireylerinin bebeği çocuğun yanında alel aşikar sevmesi çocukta kıskançlığı ileri boyuta getirerek durumu daha zor hale gelmesine sebeb olur.Anne babanın çocuk psikiyatri yada pedegogdan yardım alması çocuk için ve ebebeyn için fayda sağlamaktadır.Kıskançlığı hafifletmek için yapılması gerekenler,mümkün olduğunca bebeği çocuğun yanında sevmemek, güzel oyunlar ile eğlenceli zaman ve onuçok sevdiğinizi dile getirmeniz çocuğun anne baba tarafındanunutulmadığını ve sevildiğinin hissetmesini sağlayacaktır.
Yinede her türlü ihtimale karşı psikiyatri yardımı almak en doğrusu olacaktır.
Annelik kutsal bir vazifedir bu kutsal tarifede tüm annelere başarılılar diliyorum..

Arananlar5 yaş kardeş kıskançlığı,5 yaş kıskançlık,5 yaşında kardeş kıskançlığı,2 5 yaş çocuk için kardeş bilgisi,2 5 yaşında kıskançlık,5 yaş çocuğu kardeş kıskançlığı,5 yaş çocuklarda kardeş kıskançlığı,5 yaş çocukta kardeş kıskançlığı

Evlilikte Aşkı Öldüren Durumlar

Hayatımızın eşi karşımıza çıktığında müessesesine vardıysa son durum çok sevmiş,ve gerçekten aşık olmuşsunuz demektir. 

Şu bir gerçek ki flört dönemi çiftler için aşkı dinç tutmaya ve heyecanı, sevgiyi, tutkuyu kısaca aşkın tüm gerçekçi kılan özelliklerini koruduğu bilinmekte. Bu durumu artık çok iyi bilenler günümüzde çok seviyoruz deyip evlenenlerin kısa süre içerisinde boşanmaları göz önünde bulundurularak gençlerimiz evlilikten korkar hale geldiler. Hemen hemen bütün çiftler flört zamanındaki heyecanın evlenince yok olduğunu ve maraton bir hayat sürdürdüklerini belirtmekte eskiye dair özlem çektiklerini ifade etmektedir.

Mutlu evlilik Evlilikte Aşkı Öldüren Durumlar

Evlilikte aşkı öldüren durumlar nelerdir?

Akıllardaki soru,”Evlilik Aşkı Öldürür Mü ?

Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Emek ister, kıymet ister, sevgi-saygı ister.
Aşk evliliğin temelidir. İçinde istek, arzu, tutku büyük bir bağlılık bulundurur. Aynı bir vücut un uzvu gibidirler. Karşındaki insanı eksiğiyle noksanıyla kabullenmektir.

Evlilik konusunda aceleci davranmamak gerekir. Bir ömür boyu aynı yastığa baş koymak ve her evlilikte olduğu gibi acı tatlı zor günleri mutlaka olacaktır. Her gün normalde de gül gülistan olmadığına göre bu durum çok normaldir.

Evlilik aşkı öldürmez, her şey sizin elinizde. Nasılsa evlendik diyerek kendimizi koyvermeyelim.Eşinizi ihmal etmeyin. Küçük hediyeler, tatlı aşk sözcükleriyle sevgi dolu sarılmalar ve flört dönemindeki aşk dolu bakışınızı anımsatan bakışınız bile sevdiğinizi mutlu edecektir.

evlilik1 Evlilikte Aşkı Öldüren Durumlar

Sürekli sevdiğinizi dile getirmeyin

Gerektiği yerlerde söylemeniz daha anlamlı olacaktır. Kendiniz olun, doğal gerçekçi ve yalanlardan uzak bir evliliğiniz olsun. Öyle ki eşiniz her daim sizi sınırsız güvenmelidir. Emin olun size sadakatle bağlanacaktır.

Karşılıklı yardımlaşma olmalı ben işte çalıştım yorgunum diyen bir eş varsa karşınızda bu bir kaytarmadır. Sevmek kıyamamaktır. Ne kadar erkek işte çalışıyorsa ev hanımı da aynı şekilde. Görünüşte kolay görünen ev işleri ve çocuklar aynı şekilde yorgunluğa sebep olmaktadır.

Anlayışlı ve yardımsever olun. Özel bakımınızı muhakkak yapın. Saygı sevgi evliliğin aşı, tuzu gibidir. Bunu hiç yitirmeyin.

 

Arananlarevlilik doğal bir müessemidir