Kategori arşivi: Magazin

brad ve angelina çiftinin yeni filmi

Brad ve Angelina İkinci Kez Aynı Filmde

Tüm dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu, Angelina ve çifti, 9 yıl aradan sonra tekrardan aynı filmde rol almaya hazırlanıyorlar. Gerçek hayatta aşklarının başlamasına neden olan ilk filmleri filminin ardından ikinci kez kamera karşılarına çıkacaklar.

İnternetteki justjared.com sitesinin haberine göre proje için heyecanlı ve yeni girişimli olacağı belirtildi. Çıkan diğer bir habere göre ise, Angelina çoktan senaryoyu kaleme almış bile.

bradangeline Brad ve Angelina İkinci Kez Aynı Filmde

Çiftin, Bay ve Bayan Smith filmindeki aşkları gerçeğe dönüştü

Çiftin yeni filmini merakla bekliyoruz.

Arananlarbrad pitt evi

Mavi Jeans Serenay Sarıkaya

Mavi Jeans Yeni Reklamı – Serenay Sarıkaya – Francisco Lachowski

Yeni Reklamı – Serenay Sarıkaya – LachowskiMavi Jeans yeni reklamında Medcezir dizisi ile son zamanlarda büyük bir çıkış yakalaya ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile anlaşmalı oldukları Brezilyalı yıldız Francisco Lachowski‘yi oynattı.

Serenay Sarıkaya‘nın yeni filmi için markası Mavi Jeans oldu. Videoyu sitemizden izleyebilirsiniz…

Mavi Jeans, İlk Buluşma reklam filmi. #ilkbuluşma etiketi ile twitterda da twit atabilirsiniz…

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ile de benzerliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Medcezir dizisiyle büyük çıkış yakalayan Serenay Sarıkaya, ünlü marka Mavi’nin yeni reklam yüzü oldu. 16 Nisan 2014‘te yayınlanmaya başlayan reklam, kısa sürede milyonlar tarafından izlendi…

Son zamanlarda en çok konuşulan güzel ünvanını hakkıyla elinde taşıyan ünlü güzel Serenay Sarıkaya yepyepi projeyle ekranlara gelecek. Medcezir dizisiyle oyunculuğunu zirveye çıkaran ünlü güzel Mavi Jeans ile anlaştı. Medcezir dizisiyle milyonların kalbinde taht kuran ünlü güzel Serenay sarıkaya’nın yeni projesi çok konuşulacak. Serenay Sarıkaya Mavi Jeans’ın reklam filminde rol alacak. Son zamanlardaki hem canlandırdığı karakterle hemde kişiliği ile milyonların kalbinde taht kuran ünlü oyuncu Serenay Sarıkayadan sevenlerini mutlu edecek proje. Medcezir dizisiyle büyük çıkış yapan ünlü güzel Serenay Sarıkaya bu sefer sevenlerinin karşısına hangi proje ile çıkıyor? Hangi reklam projelerinde yer alıyor?

Serenay Sarıkaya ünlü marka Mavi’nin yeni reklam yüzü olarak sevenlerinin karşısına çıkacak. Medcezir dizisindeki canlandırdığı Mira karakteri ile bir çok kişinin kalbine taht kurmuş olan güzel oyuncu bu sefer de Mavi’nin reklam yüzü oldu. Genç yaşta bu kadar başarılı olması sevenleri kendine hayran bırakıyor.

Son dönemde adından en çok söz ettiren Serenay Sarıkaya, yeni bir reklam filmiyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Serenay Sarıkaya, Mavi’nin yeni reklam yüzü olma konusunda anlaştı. Mavi’nin parlayan yüzü Serenay Sarıkaya Medcezir dizisinin başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya’ya teklif yağıyor. Daha yeni bir reklam teklifini kabul eden Serenay Sarıkaya, şimdi de Mavi’den teklif aldı. Mavi ile anlaşma sağlayan Serenay Sarıkaya, markanın yeni reklam yüzü olacak.

mavi jeans reklami serenay sarikaya francisco lachowski Mavi Jeans Yeni Reklamı   Serenay Sarıkaya   Francisco Lachowski

Serenay Sarıkaya Francisco Lachowski

Son dönemin dikkat çeken isimlerinden Serenay Sarıkaya, Ali Taran imzalı reklam filminde yer alacak. Moda ikonu haline gelen Serenay Sarıkaya, Mavi’nin mükemmel jeanleri ve dünya trendlerini yansıtan zengin kadın koleksiyonuna dikkat çekiyor. Serenay Sarıkaya’nın yer alacağı reklam filminde, ilk buluşma heyecanı konu alınıyor. İlk buluşma için Mavi’nin şık ve seksi alternatifleri gözler önüne seriliyor. Serenay Sarıkaya’ya Brezilyalı model Francisco Lachowski eşlik edecek.

Mavi Ceo’su Cüneyt Yavuz, moda ikonu haline gelen Serenay Sarıkaya ile ilgili “Serenay ne giyerse o” şeklinde iddialı konuşurken, “İlk buluşmada Mavi giyin ikinci buluşmayı garantileyin” şeklinde konuştu. Serenay Sarıkaya ise, Mavi reklamında oynayacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi. 22 yaşında olduğunu söyleyen Serenay Sarıkaya, Mavi ile aynı yaşta olduklarını belirtti.

Video linki: https://www.youtube.com/watch?v=SoKHWoe6VgA

Arananlarmavi jeans reklam,serenay sarıkayanın evi,francisco lachowski,francisco lachowski çocuğu,francisco lachowski çağatay ulusoy benzerliği,francisco lachowski mavi,üzümdesenlipike danteli,serenay sarıkaya evi,serenay sarıkaya mavi,francisco lachowski medcezir
Tatlıses ekranlara dönüyor

İbrahim Tatlıses Ekranlara Dönüyor

İbrahim Tatlıses  uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor.  En son Beyaz TV’de yaptığı program çıkışında 13 Mart 2011 tarihinde uğradığı silahlı saldırı neticesinde sağlık problemlerinden ve tedavi aşamalarından dolayı ekranlardan ve sahnelerden uzak kalmıştı.

ibrahim tatlises ekranlara donuyor 1 İbrahim Tatlıses Ekranlara Dönüyor

Yaklaşık 19 aydır neredeyse bir buçuk yıl kadar uzak kaldığı ekranlara geri dönüyor. Tekrar şov programı yapma düşüncesinde. Fakat bu şov programı diğer şov programlarından biraz farklı olarak İbrahim Tatlıses bu kez türkü söylemeyecek. Yalnızca, konukları olacak ve gelen konukları ile sohbet edip onları ağırlayacak.

İbrahim Tatlıses’in yapacağı progragramı için çalışmalar başladı ve kanallar arasında ciddi bir talep söz konusu. Hepimiz İbrahim Tatlıses’ in yapacağı programı dört gözle bekliyoruz.

Arananlaribrahim tatlises ekranlara donecekmi,ibrahim tatlisesin ekranlara donuyor,ibrahim tatlisesin i6 yerleri