Kategori arşivi: Makyaj

Ev hanımlarına makyaj önerileri… Makyaj sırları ile makyaj nasıl yapılır sorusuna cevap bulurken güzellik dünyasına adım atacaksınız.

dudak nasıl dolgunlaşır

Daha Dolgun Dudaklar

Kadınlar hep daha güzel olmak isterler. Güzelliği tamamlayan unsurlardan bir tanesi dolgun dudaklardır. Daha güzel ve çekici görünmenize ve kendinize kendi güzelliğinizden emin olmamıza yardımcı olacaktır.

Dudakları daha dolgun yapmanın bir kaç yolu vardır

Geceleri yatmadan bir çay kaşığı pul biber ile bir çay kaşığı balı karıştırıp dudaklarınıza sürün. Bir saat bekletin hem dolgun hem bakımlı dudaklara sahip olacaksınız.

dolgun dudak Daha Dolgun Dudaklar

Dolgun dudaklara sahip olmak için neler yapmalıyız ?

Birde acil iş toplantıları, bir anda olan özel yemeklere giderken de hemen yapacağınız kolay bir işlemle de dudaklarınızın dolgun görünmesi mümkün.

öncesi diş fırçası yardımı ile dualarınızı dolgunlaştırılabilir dudak kalemi ve uygun bir parlatıcı veya ruj ile bu görünümü zenginleştirebilirsiniz. İstediğiniz görüntüyü elde edeceksiniz.

Arananlaraylaynir modelleri,kaş alma yöntemleri,mutlu anne,şekerli su kipriği uzatır mı,yuvarlal yüz kaş alımı

2014 yaz makyajı modası

Yaz Makyajları

2014 ilkbahar yaz sezonu yaz trendleri sanatsal dokunuşlar içeriyor. Gölge pudralar yardımıyla belirginleşen yüz hatları akla kusursuz heykelleri getiriyor. Bu sezon renklerini turunçgil bahçelerinden alan ruj ve dudak parlatıcıları dudakları vurguluyor. Uçsuz bucaksız okyanustan ilham alan mavi tonları göz renklerini ön plana çıkarıyor.

Doğal gölgelerle kişinin kendi güzelliğinin vurgulanması ve hatlarının belirlenip, belli yerlerin aydınlatıcı ürünlerle ortaya çıkarılmış kısacası uğraşılmamış gibi görünen kusursuz yaz makyajları çok moda olacak. Güneşlenmeden bronzluk veren cilt kremleri de yine çok gözdeler. Bu ürünler cildi bronzlaştırırken aynı zamanda besliyor, nemlendiriyor ve koruyor. Göz farları renklerini doğal boyalardan alıyor. Cildin nefes almasına yardım ediyorlar.

yaz makayjı Yaz Makyajları

2014 nasıl ?

Yaz sezonu makyajda, büyüleyici bir ormanın kalbinde tropikal bir düş resmediyor. Ten makyajında metalik yansımalarla, hafif, yumuşak, yarı saydam ışık ile vurgulanıyor. Dudaklarda da kırmızı, mercan ve Hint pembeleri ön planda olacak. Bir kadının bu sezon çantasında mutlaka olması gereken ürünler,  dudakları nemlendiren rujlar, gözaltı kapatıcıları, farlar şeklinde sıralanabilir.

Arananlaryaz makyajları,makyaj setleri natural göz farları
kaş nasıl alınır

Yüz Şeklinize Göre Kaş Şekilleri

Bakışlarımızdaki derinliği göstermemize yardımcı olan en önemli ayrıntılardan biridir kaşlarımız. Yüzümüze uygun alınmayan kaşlar ise bizim daha sönük daha donuk ifadelerde olmamızı sağlar.  Peki hangi yüze hangi kaş şekli gider işte size resimlerle birkaç örnek. Şuan doğru kaş şeklini mi kullanıyorsunuz peki ?

kaş Yüz Şeklinize Göre Kaş Şekilleri

Kaş şekilleri

Yuvarlak bir yüze sahip iseniz kavisli kaş şekli sizin için en uygun olanıdır.  Fakat çok sert bir kavis şeklini tercih etmeyin çünkü bu şekil sizi 90’lara götürebilir. İnce kavis değil kalın kavis kullanın.

hattına sahip olanlar ise düz kaş modelini kullanmaları gerekmektedir. Kesinlikle kavissiz kullanın.

Overlok yüzü olanlar ise hemen hemen birçok kaş şeklini kullanabilirler. Simetrik olduğundan dolayı birçok kaş şekli yakışır bu yüze.

sahibi olanlar için kalın kaş kullanmak en uygun olanıdır.

yüz ve kaş şekilleri Yüz Şeklinize Göre Kaş Şekilleri

En uygun kaş şeklinizi buradan bakarak seçebilirsiniz.

Arananlaryüz şekline göre kaş alımı,kas şekilleri,uzun yz,kavisli kaş modelleri,dz ka modelleri,yuvarlak yüze kaş şekilleri,esmer yuvarlak yuzlulerin kas sekli,yuvarlak yüze giden kaş modelleri,yüz şekline göre kaş modelleri,yüz şekline göre kaş şekilleri
Eyeliner nasıl sürülür

Eyeliner Sürerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Göz makyajınızla kusursuz bir görüntüyü yakalayabilirsiniz. Makyajın en önemli ayrıntısıdır eyeliner. Peki iyi bir eyeliner çekmek için nelere dikkat etmeliyiz? İşte siz okurlarımıza bazı küçük ipuçları.

eyeliner sürme tekniklerri 300x300 Eyeliner Sürerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Makyaja başlamadan önce ilk olarak cildimizi nemlendirmeliyiz. 

Daha sonra ise eyeliner çekmeden önce gözümüzün nasıl görünmesini istediğimize karar vermeliyiz. Gözlerinizin eğer büyük görünmesini istiyorsanız eyelinerı dibinden ucuna kadar sürün bu uygulama gözünüzün hattını daha da belirginleştirecektir. Kirpik diplerine ne kadar yakın sürebilirseniz, eyelinerınız o kadar pürüzsüz ve güzel görünür.

eyeliner nasıl sürülürr 300x300 Eyeliner Sürerken Nelere Dikkat Edilmeli?eyeliner 168x300 Eyeliner Sürerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eyeliner sürme konusunda başarılı değilseniz ilk başlarda gözlerinize bant yapıştırarak bunu zamanla aşabilirsiniz.Gözünüzün eğer küçük görünmesini istiyorsanız, göz kapaklarınızın içine sürerek istediğiniz şekle kavuşabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, eyeliner sürmeyi asla yarıda bırakmayın, gözün tamamına uygulayın. Göz şekliniz dahada belirginleşecektir.

Arananlarabiye elbise üstüne takı modelleri,eyeliner sürmenin püf noktaları,2014 yılı canta renkleri ve modelleri,mutfaklarda buyuk dolaplar,eyeliner modelleri,kız bebek kirmizi çilek atkı bere modelleri,sağlıklı doğal saç,bant ile eyeliner nasıl çekilir,abiye pançolar,eyeliner sürme
Kirpik uzatma yolları

Kirpik Uzatmanın Formülleri

Kim istemez kirpiklerinin upuzun görünmesini ve gür ve sağlıklı olmasını. Herkes ister. İşte sizlere vereceğimiz formüller ile bunları kısa sürede başaracaksınız. İlk olarak zeytinyağını düzenli olarak her gece kirpiklerinize sürmeniz. Çünkü zeytinyağı gerçek bir kirpik ve de kaş dostudur.

images5 Kirpik Uzatmanın Formülleri

Zeytinyağı, kirpik diplerini mükemmel bir şekilde besler. 

Diğer bir yağ da tatlı badem yağı. Badem yağını 15 gün süre ile kirpiklerinize sürerseniz farkı sizlerde görebileceksiniz.

Ve hem zeytinyağı içine de damlatacağınız badem yağı ile de mucizeler yaratabilirsiniz. Hem kirpik hem de kaşlarınıza her gece sürerseniz daha hızlı uzadıklarını göreceksiniz.
Bunun yanı sıra diğer kirpik dostu yağ da hint yağıdır. Hint yağı ile tatlı badem yağını eşit miktarda karıştırın ve her gece kirpiklerinize bir pamuk ile sürün. Bu karışım ile kirpikleriniz daha da güçlenecektir.

badem yagi kirpik uzatma 600x450 300x225 Kirpik Uzatmanın Formülleri

Bu karışımları 15 gün düzenli yapıp ara vererek kullanın. Seanslarınızı kendiniz belirleyin.  kendilerine bakıldıkça gürleşir ve kalınlaşır ve böylece rimelsiz bile doğal görünümünüz harika olur.

Arananlarzeytinyağı kirpik uzatırmı,kirpiklere zeytinyağı sürmek,evde kirpik uzatma,kiprikleri kısa sürede uzatma formulleri,zeytin yağ kirpikleri besler mi,kiprik uzatma formulleri,sac uzatmagin yolari vidio,kiprik uzatmanin yollari,KPRIK UZATMANIN TEBI YOLARI,kiprik yzatma