24 Kasım 2011

Ev Hanımlarının Buluşma Noktası

Ev hanımı denince akla ilk başta yemek, temizlik işlerini yapan, çocuklarını büyüten bayanlar gelse de günümüz ekonomik koşullarında aile bütçesine katkıda bulunmak ev hanımları için olmazsa olmazlar arasına girdi maalesef.

Ev hanımları aile ekonomisine katkıda bulunma, daha rahat yaşama, çocuklarına daha iyi bir gelecek ve eğitim imkanı yaratmak adına arayış içerisindeler. Evden yapılabilecek işler başta olmak üzere çocuk bakımı, hasta bakımı vb. konularda iş arayan ev hanımları için aslında birçok çalışma alternatifi mevcut.

Takı tasarımı, network marketing (Doğrudan Satış) sistemlerine üye olup, ürün satarak gelir elde etme, perakende satışları yüksek olan başta güzellik ve kozmetik ürünlerini toptan temin edip aile ve yakın çevreye pazarlamak, internete bağlı bir bilgisayar üzerinden anket doldurma, mail okuma gibi sistemlere üye olup gelir elde etmek. Affilaite marketing (Satış ortaklığı) sistemlerine üye olup, ilgili ürünlerin satış linklerinin reklamını yaparak ürün satış gelirlerinden komisyon almak, web tasarımı yapmak gibi bir çok ek gelir elde etme etme yöntemi mevcut aslında.

Bu yöntemlerden bazıları profesyonellik gerektirmeyen basit işler olsa da kimileri için bir eğitim süreci gerekmekte. Sitemizde ev hanımlarının gelir elde edebileceği tüm yöntemler detaylarıyla ele alınacaktır. Ayrıca kimi işlerin hayata geçirilmesi adına gerekli olan sermayeyi bulabilmeniz için bankaların düzenlemiş oldukları ev hanımlarına kredi kampanyaları güncel olarak duyurulacaktır.

Evhanimlarina.com’da bunların yanı sıra ev hanımlarına sigorta, ev hanımlarına emeklilik gibi pek çok bilinmezi bulun konularda aydınlanacaksınız. “” sloganıyla yayın hayatına başlayan Evhanimlarina.com’da her bayanın vazgeçilmezi olan güzellik ve anne-bebek sağlığı konuları,  yemek tarifleri, sağlıklı zayıflama yöntemleri gibi konular da sizler için ele alınacaktır.

Arananlarevhanımlarıyla buluşmak,ev hanımlarının buluşma noktası

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ