16 Nisan 2014

Ev Hanımlarının Kredi Alması Mümkün mü?

Ev Hanımlarının Kredi Alması Mümkün mü?

konusunda, , bu sorunun cevabını arayacağız.

Şüphesiz ki günümüzde, artan ihtiyaçlar, yaşam koşullarının ağırlaşması ve farklılaşmasına bağlı olarak, ekonomik açıdan kadınlarımız çok daha güçlü olmak durumunda. Kadın olarak hayatın içinde var olabilmenin yolları biraz daha çetrefilli gibi. Yani çoğumuz gerekli eğitimi görmüş, profesyonel elemanlar dahi olsak, evli isek çocuğumuz olmuşsa onun yanında olabilmek uğruna iş hayatımızdan fedakarlık edebiliyoruz.

ev hanimlarinin kredi almasi mumkun mu Ev Hanımlarının Kredi Alması Mümkün mü?

Ev hanımlarının kredi alması mümkün mü?

Ya da yeterli eğitimi almamış isek “ev hanımı” tanımı ile baş başa yaşamımızı sürdürmek durumunda kalabiliyoruz.

Her iki durumda da kendinizi tıkanmış hissedebilir, artık üreten, ekonomik olarak da sağlam bir biçimde hayatını devam ettirebilen kişilerden biri olmak isteyebilirsiniz. İşte tam burada olduğunu belirtmek isteriz.

Üzerinizde herhangi bir mülk varsa, teminat olarak gösterebiliyorsunuz ya da bankada mevduat hesabı sahibi iseniz kredi kullanmanız çok daha kolaylaşabiliyor.

Bu konuda;

  • Akbank
  • Denizbank
  • Vakıfbank
  • Şekerbank
  • Finans Bank
  • İş Bankası

özellikle ev hanımları için kredi imkanı sunmakta olan bankalar.

ev hanimlarina kredi var mi Ev Hanımlarının Kredi Alması Mümkün mü?

Ev hanımlarına kredi var mı?

Bir başka kredi şekli de fırsat bulup, hayata geçiremediğiniz hayallerinizi gerçekleştirecek !

Ekonomide kadın gücünü destekleyen bu projede kredi almak isteyen kadınlar 5’er kişilik guruplar kurup, konularında 2 veya 3 gün eğitim görüyorlar. Kredileri veriliyor, işe başlıyorlar. Belirlenen sürede de kredi geri ödeniyor. Salça yapımından tutun da  yorgancılığa kadar pek çok alanda bu krediyi kullanıp, kendi ayaklarının üzerine basıp, ailesine de maddi olarak güç katan, manevi olarak da güçlenen pek çok kadın başarı hikayesi mevcut.

Ayrıca büyüyen işiniz ile  doğru orantılı olarak kullanabileceğiniz kredi miktarında da artış oluyor!

Sizler de artık düşünmekten öteye adım atıp isterseniz mikro kredi, isterseniz diğer şekilde kredi kullanarak başarınızın keyfini yaşayabilirsiniz!

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilce ve Siyah Noktalardan Korunma Yolları başlıklı yazıda "cilt, güzel bir cilt için gerekli olanlar ve güzellik" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlardank gelin sa modelleri,baklava tarifi oktay usta,bolero rg modelleri,peynirli börek tarifleri,31 haftalık bebeğin ultrason görüntüsü,aslan burcu kadinlari sevilmeyen huyları,ev hanımlarının iş için kredi alması,goze surme cekmek,oktay ustanin sekerpare tarifleri,paşalokumununyapılışı

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ