11 Nisan 2014

Ev Temizliği İçin Pratik Bilgiler

Ev Temizliği İçin Pratik Bilgiler

Yorucu ev işleri… O kadar uğraşın ardından çok kısa bir süre sonra yeniden eski halini alması. Ev yemeği, çocuklar. Günlük ev işlerimizin biraz daha gecikmesini neden olur bazı sorumluluklarımız. İşte biz size ev işinizi biraz daha kolaylaştırmanızı sağlayacak bazı pratik bilgiler hazırladık.

ev hanımı Ev Temizliği İçin Pratik Bilgiler

Ütünüzün altını sirke ve tuzla silerseniz ütünüz leke bırakmaz.

Kararan alüminyum kaplarınızı su ve bol sirke içinde kaynatarak parlamasını sağlayabilirsiniz.

Çoğu kişinin evinde vardır bulaşık makinesi. İşimizi kolaylaştırıyor fakat bir zaman sonra kararmalarına neden olur. Bunu önlemek için deterjan bölümüne ayda bir kere olmak üzere çamaşır suyu koyun. Bu sorununuzu çözecektir.

Mutfak tezgazlarınız ilk günkü gibi açılmıyorsa açılırken sizi zorluyorsa, tezgahların kenarlarına mum sürerek eskisi gibi açılmasını sağlayabilirsiniz.

bulaşık yıkamak Ev Temizliği İçin Pratik Bilgiler

Ev hanımlarının işini kolaylaştıracak bilgiler

Ütünüz elbiselerde leke bırakıyorsa, ütünüzün altına tuz ve sirke ile silerseniz leke tutmasını ve çamaşırınızın ütünüzün altına yapışmasını önleyebilirsiniz.

Eski havlularınızı yumuşatmak için yıkadıktan sonra bolca mutfak tuzu dökülmüş suda bir saat kadar bekletin.

Şimdiden kolay gelsin hanımlar !

Arananlarçanta 2014,ev için pratik bilgiler havluları yumuşatmak,ev temizliğinde pratik bilgiler,ev temizliğinde püf noktalar,havluları yumuşatmak için video,aluminyum cant sirke ile temizlenirmi,bilgi@ev hanımlarına com,çalışan hanımlara kolay ev temizliği,çalışan hanımlara pratik öneriler,ev temizliğinde neler yapılır platformu

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ