07 Nisan 2014

Evde Saç Boyama Nasıl Yapılır?

Evde Saç Boyama Nasıl Yapılır?

Her ay kuaföre gitmek hem maddi açıdan hem de zaman açısından sıkıntılı bir süreç olabilir. Saçınızın dip boyasını evde yaparken, bazı noktalara dikkat ederek daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Saçınızı boyamaya hazırsanız, başlayabiliriz !

Boyamaya başlamadan önce…

Boyama aşamasına geçmeden önce ilk olarak üzerinize eski kıyafetler giyin yoksa çok sevdiğinizden kıyafetlerinizden olabilirsiniz. Ve kesinlikle seçmiş olduğunuz renkten emin olun. Geri dönüşü zor olabilir.

Daha sonra ise yüzünüze, boynunuza, kulaklarınıza herhangi bir krem sürün. Bu boyama işlemi bittikten sonraki lekelerin çıkmasını kolaylaştıracaktır.

evde sac boyama Evde Saç Boyama Nasıl Yapılır?

Özellik geniş ağız tarak tercih edin.

Boyama esnasında

Boyama esnasında özellikle saçlarınızın altlarından başlayayın ve geniş ağızlı bir tarak tercih edin. İnce ince saçlarınızı alarak boyamayı bitirebilirsiniz. Boyama işlemine kaçta başladığınızı unutmayın sakın saçınızın yanmasına neden olabilirsiniz.

Kesinlikle eldiven kullanın. Boya kutularının içinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Kutunun içinde yazan talimalatları okumayı ihmal etmeyin.

Şimdiden kolay gelsin hanımlar!

Bayanlara yönelik bir önceki Saçlarda Elma Sirkesiyle Gelen Güzellik başlıklı yazıda "elma sirkesi, saç bakımı ve saç sağlığı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarevde saç boyama teknikleri,evde dip boyası nasıl yapılır,evde saç boyama nasıl yapılır,saç boyama teknikleri,saç nasıl boyanır,evde saç nasıl boyanır,evde komple saç boyama nasıl yapılır,kilo almak için yenmesi gerekenler,evde saç boyama,şekerle saç boyama nasıl yapılır

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ